Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Örmény metál együttest ajánlan...

Örmény metál együttest ajánlanátok? System of a Downhoz hasonlót.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól lesz hasonló, hogy örmények?
2010. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerinted? szerintem nem csak az...olvasdd vissza. de tudod mi az a stílus? Metal.
2010. ápr. 1. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

olol


A metál nem egy stílus. Metálon belűl van millió különböző stílus. Kicsit nagy a pofád annak ellenére, hogy össze vissza beszélsz, és fingod nicns a témáról.

2010. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örmény származásu nu/heavy metal bandára gondoltam ami hasonló színvonalu mint a System of a Down! De ajánlhatsz bármilyen más stílusba is ha az jó és örmény! Mert kimondottan örmény bandát keresek!
2010. ápr. 2. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Igazából még a System-ben is csak Serj az örmény a Soad az eredetileg Nu metál és mindenféle műfajjal keverve van


am ha nagyon érdekel van egy ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=6qz11BFTgZU

(ennek csak ez a száma Systemes)


meg Serj T. szoló lemeze(bizt ismered):

http://www.youtube.com/watch?v=GtUxPg9jRLM


remélem segítettem

2010. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak Serj örmény hanem mindegyik tag méghozzá amerikai örmények!am mindkettőt ismerem, de azért köszi :)
2010. ápr. 6. 19:14
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
Én is szeretem a zenéjüket.Az összes tagja örmény származású,csak ketten születtek Amerikában,ketten pedig Örmény országban.
2011. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez így nem igaz Daron amerikában született és John Bejrútban
2011. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!