Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan hallgathatok offline...

Hogyan hallgathatok offline zenét?

Figyelt kérdés

Iphonera szeretnék egy olyan alkalmazást letölteni,amivel internet nélkül is tudok zenét hallgatni.Jó lenne,ha ilyen youtube-on keresztül működő alkalmazás lenne..volt egy ilyen appom már,de azt már nem találom az App Store-ban :( Légyszíves segítsen valaki!! :)

(Spotify,SoundCloud és ezekhez hasonló kilőve,mert fizetősek)



2016. febr. 18. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az túl egyszerű, hogy átmásolod a gépedről a telcsidre?
2016. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ciki vagy nem ciki,de nem tudom rendesen használni az iTunes-t,addig,amíg rá nem jövök,hogyan kell,addig gyorsan szeretnék letöltenj vmilyen appot
2016. febr. 18. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszki, az ituneshez többhetes tanfolyamot kell elvégezni Amerikában?
2016. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nincs iPhone-om, de még mindig nem értem, miért nem megy ez.


Van asztali géped vagy laptopod tele a kedvenc zenéiddel, nem? Fogod, és átmásolod a telefonodra. Feltételezem, hogy egy iPhone így is tud zenét lejátszani.

2016. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem ciki az! az itunes az a dolog, amit utálok almáéknál :) viszont nem nagy dolog használni. rá sem kell dugnod addig a telefont míg válogatod a zenéket
2016. febr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy időben tudtam használni,de az a gond,hogy a gépemen nincsenek számok,így azokat nem tudom áthúzni rá.Illetve tudtommal,ha egy alkalmazást töltök le,akkor az csak annyi tárhelyet foglal,amennyi az alkalmazás,viszont ha számokat tárolok,az csomó helyet elfoglal.
2016. febr. 19. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:
igaz, a tárhelyfoglalásra tényleg nem gondoltam. bár gépre még mindig könnyebb zenét rakni és átmásolni...de ha nincs hely, hát nincs hely. akkor sajna passzolom ezt a kérdést, mert mindig úgy pakolom rá a zenét
2016. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!