Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fontos! Miért nem nyílik meg?

Fruzsina0000000 kérdése:

Fontos! Miért nem nyílik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, lehet rossz helyre soroltam be a kérdést bocsánat érte... Segítség kellene. Letölttem az ADOBE AFTER EFFECT CS4-et, ami mondjuk, h. jól ment. Egy ideig nem használtam, és amikor újra meg akartam nyitni valami olyasmit írt, (angolul), h. Nem lehet megnyitni, error, látogasson el a www.adobe/valami weboldalra...

Amikor letöltöttem az ADOBE FLASH CS6-ot, akkor is ezt írta... Nagyon sürgős lenne valamelyiket használnom... :( Kérlek segítsetek, mi a gond?



2016. febr. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha win 10-ed van, akkor azért, mert az a fos nem támogatja a régebbi programokat, főleg, ha még nem is kompatibilis. Ajánlom, hogy töröld a win10-et és tuti menni fog.


Ha más az op rendszer akkor valami más probléma lehet, vagy nem frissül, vagy sérült a gépen lévő program. Telepítsd újra.

2016. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Win 7-em van. :( De jah. A win 10 fos XD
2016. febr. 18. 22:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi :33
2016. febr. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!