Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenelejátszó készüléket...

Milyen zenelejátszó készüléket ajánlanátok? Mp3? Mp4? Ja és hány gb-osat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mp3. Minél több gigásat. Bár ha elég rá csak pár album, akkor végülis egy két gigás is megteszi.
2016. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es az Mp4 nem jobb,mint a Mp3?
2016. febr. 12. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor volt MP4 lejátszóm hamar merült, fél évre rá tönkrement (ha meg néztem 1 videót raja leszívta az aksi felét). MP3-as lejászó évekig jó volt, napokig bírta. Döntsd el neked mire van szükséged. Ha csak zenét akarsz hallgatni elég az mp3 lejátszó.
2016. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké,értem és még egy kérdés,h például egy 8gb-os Mp3 hány számot bír el?
2016. febr. 12. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ez tipikusan az a kérdés, amire nem lehet pontos választ adni. Ez függ a minőségtől, számok hosszától stb...

Olyan 1000 számmal lehet számolni átlagos esetben.

2016. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet használok, 8GB-osat már durván nagyon régóta:

[link]

De még karóra helyett is. Az akku egy örökkévalóságig bírja, 8GB memória a minimum, ami érdemes, bőven elég zene ráfér.


Fejhallgatónak ezt használom hozzá:

[link]

Tartós és nagyon szépen szól.


Az olcsó daraboktól mindenképp tartsd távol magad, én is használtam 10-12 ezer forintos MP3 lejátszókat, hamar beadják a kulcsot.

2016. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lenon válasza:
telefon
2016. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8 gb az a legjobb minőségü mp3-nál az 60 óra hossza.Ha nagy akkor nehezen találod amit keresel.
2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!