Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék én híres...

Hogyan lehetnék én híres zenész/énekes? Illetve ahhoz hogy terjeszd a számaid szponzort, kiadót kell keresni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a zenét. 3 féle hangszeren tudok. De ebből 2 az amit tényleg felhasználhatok a jövőben. A zongorát és a gitárt.

Zongorát azt tanárnál tanultam 3 évet. Gitárt magamtól meg netről meg ilyen kézikönyv szerűből. Minden nap gitározok,zongorázok és éneklek. A hangom nem a legjobb,én nem vagyok megelégedve vele. A szüleim azt mondják hogy jó hangom van. De attól nyílván kéne járnom valami magán énektanárhoz. Makacs ember vagyok. Szóval hogy ha valaki azt mondja hogy nem tudom megcsinálni vagy nem vagyok rá képes csak azért is megcsinálom. Nyilván azért van olyan dolog amit nem csinálok meg mert azért józaneszem még van. De nagyon szeretnék zenész vagy énekes lenni. Az a gond hogy ehhez kottát kell olvasni,na az nem erősségem. Nyilván ha gyakorlok akkor menni fog.

Nagyon szeretnék ezzekkel foglalkozni. :)

Köszönöm a válaszokat.


2016. febr. 3. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Felénekled, felteszed a youtubera és már is terjeszted. Ehhez pedig nem kell se kiadó se szponzor.
2016. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!