Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itt playback-el az énekes nő?...

Itt playback-el az énekes nő? Paramore

Figyelt kérdés

[link]


Nekem úgy tűnik, de a like arányt nézve ezzel egyedűl vagyok. Szerintetek?



2016. jan. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki playbackel, akkor rendszerint stúdiófelvétellel, de ha ezt összehasonlítod, akkor hallhatod, hogy nem ugyanolyan. Egyébként ha van szemed, és füled, akkor meg is figyelheted. Egyszerűen nézd a száját, és hallgasd. Meg lehet különböztetni a playbacket az élőtől.
2016. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az... Nézem a száját és a nyakát, de szerintem nem belőle jön a hang. Azt a sudiofelvételt ami az albumon szerepel, akkor szokták playbacknél basználni ha nem eltervezett a playback, valami miatt a fellépés elött kicsiv derűl ki, hogy ehhez kell folyamodni. Vagy ha totál amatőrök.
2016. jan. 18. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=o0NUnR8dASY


Akármilyen erővel is énekel valaki, a nyakán nem fog látszani, ahogy "kijön" a hang :D


Inkább az icipici hibákat, vagy pontatlanságokat figyeld, vagy az olyan részeket, esetleg kiáltásokat, amik nem lehetnek eltervezettek.

Amúgy nem vagyok nagy Héjliviliemsz fan, szóval nem állok mellette, abszolút hidegen hagy, csak próbálok kitalálni valamit, amivel meg lehet állapítani..:)

2016. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem... Köszi egyébként a válaszokat, mentek a pontok. :)


Én szeretem egyébként a Paramore-t, de Hayley Williams szerintem soha nem énekel máshol ilyen pontosan élőben.

2016. jan. 18. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván előre eltervezett volt, hogy akkor most ez lesz a klipp, eszerint énekelt is. Plusz az is lehet, hogy utólag levették az énekhangot, és alávágták ahogy stúdióban énekel vagy mittudomén, nem vagyok szakértő, csak ilyet is szoktak, és akkor ugye sokkal tisztább lesz az énekhang.
2016. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amennyire én tudom, amikor ezt a felvételt készítették Hayley eléggé beteg volt ezért nem tudta a 100%-ot nyújtani, úgyhogy fel lett javítva kicsit a felvétel.Gondolom, hogy a hivatalos videó tökéletes legyen vagyis érted. De egyébként nem playback, Hayley sosem playbackel.
2017. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!