Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha én csak magyar zenét...

Gáz, ha én csak magyar zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és igazán csak a magyar rock/metal/punk együtteseket szeretem. (Depresszió,Tankcsapda,Junkies,Alvin és a mókusok,Road,Beatrice,Burnout,Kispál és a borz,Kiscsillag,Bikini,Ossian,Rózsaszín pittbull,Prosectura,Hatóságilag tilos,Hétköznapi csalódások) Sok ismerősöm szerint a magyar zene szar,de én mégis csak azt szeretem igazán,jobban tudok azonosulni a szöveggel,mert nekem az is fontos. Mi a véleményetek?

2016. jan. 2. 01:05
 1/2 anonim válasza:
Nem, mindenki azt hallgat amit szeretne.
2016. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy gáz? Kinek mi tetszik... A zenekarok között amiket felsoroltál vannak szerintem nagyon jó, közepes, és nagyon gagyi zenekarok is, de ez tök mindegy. Neked ez jön be, te ezt hallgasd.


Kit érdekel ki mit gondol?

2016. jan. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!