Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok a Reggae zenéhez?

Mit szóltok a Reggae zenéhez?

Figyelt kérdés

az érdekelne a mai fiatalok h állnak hozzá ehhez a csodás műfajhoz én személy szerint imádom.

nemet és kort is írjatok

18/f


2010. márc. 24. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Minden műfajban vannak tehetséges, és kevésbé tehetséges zenészek is. Személy szerint nem a műfajokat(pl: jazz, blues... ), hanem a JÓ zenéket szeretem. A jó zene nem műfaj-, nem-, vagy korfüggő, és ebből következik, hogy van olyan reggae zene, ami tetszik, és van olyan, ami kevésbé. Mondjuk mindezektől függetlenül alapvetően tetszik a reggae. Egyébként 14/f.
2010. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy a jó zene műfajtól független, és hülye, aki alapvetően kizár egy műfajt. Viszont a reggaeben azt nem bírom elviselni, hogy MINDEN számban ugyanazok az unalomig csépelt akkorprogressziók jelennek meg. Egyszóval már évtizedek óta nincs semmi új íz a műfajban. NÁlam meg abban nyilvánul meg az, hogy egy zene jó, ha képes folyton újulni.


Persze a hangulat is fontos tényező, de ennek a zenének a hangulatát egy magyar emebr úgysem érzi át soha. Akármennyire is azt gondolja. Inkább nevetségesek ezek a raszta barmok, minsem nagyon lazák. Legalább ezen társadalomban.

2010. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 19F.
2010. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben természetesen teljesen igazad van, miszerint egy zene akkor jó, ha képes folyton újulni. Ez 100%-ig igaz. Csakhogy én az első reggae zenészekről beszéltem, és amikor elkezték a reggaet játszani, az újdonság volt, és nekem ez tetszett benne. A mai reggae zenészek kis túlzással mindent az elődeikről koppintottak, és gondolom Neked ez nem tetszik. Hozzá teszem, a dolognak ez a része nekem se, és ezért teljesen megértem a Te véleményedet is. Még mindíg 14/f.
2010. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16/f Bob Marley a legjobb
2010. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, nem képes megújulni, akkor ugyan azt a számot hallgatod csak ;) Ha megfigyeled alaposabban, a reggae bármiről szólhat, nincs semmi megkötve.

Én személy szerint imádom, engem nagyon feldob, és ad egy nagyon jó érzést, amit nem igazán tudok körülírni.

Reggae-n nőttem fel, reggae-vel a szívemben halok meg :) 17/L

2011. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!