Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nagyon szörnyű?...

Szerintetek nagyon szörnyű? Hallgassátok meg és őszinte kommenteket kérek.

2010. márc. 23. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vészes,én szarabb lennék.:D
2010. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi : D majd megpróbálom kicsit "edzeni" a hangomat, hátha visszajön az eredeti : PPPP
2010. márc. 23. 21:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem az eredeti dalt de szerintem nem rossz a hangod csak a ninőség.
2010. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*minőség
2010. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezegy nagyonjó szám :D valamelyik nap láttam a filmet. szerintem fejlesztheted a hangod, mindenen lehet javítani.


volt barátnőm tudta hogy sokat éneklek egy számot, és azzal lepett meg, hogy megtanulta a Duett női részét.

a szám a where the wild roses grow című volt, nagyon meglepett mikor megkért, hogy énekeljem, aztán folytatta :)


kiváncsi lennék tőled is rá :P írtam üzit


17 / F

2010. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szörnyű, de a felvétel minőség viszont igen, és így meg sem lehet állapítani a hangodról h mennyire jó.. Egyébként amit kihallok belőle, az alapján jó, de ha tudsz rakj fel egy másik felvételt, hátha jobban halljuk:)
2010. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszokat :D és amúgy vicces, mert ahogy jött ez a kérdés, pont ma megkértek, hogy menjek énekversenyre :D de még nem tudom, hogy szeretném e leégetni magamat... Na de amúgy csináltam egy másik verziót, de ez még roszabb, mivel hallani a hangomat :/ : D xd Itt a link:


http://www.youtube.com/watch?v=MAHZ071LTbc

2010. márc. 24. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos a hangod :)
2010. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) aranyosvagy ^^
2010. márc. 24. 17:22
 10/13 anonim ***** válasza:
A felső hang picit hamis. :) Talán próbálj más dalt énekelni.
2010. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!