Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik annyira SP-t a...

Miért szeretik annyira SP-t a tini p***ák?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Imádják az olyan fiúkat akik tátognak!

Az SP szerintem egy köcsög aki nem tud énekelni!:)

2010. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert h nem olyan ronda.. és h milyen cukumuki helyescsi stb..*-*

de egyébként régebben mikor rappelt sokkal jobb számai voltak, én akkor szerettem amit csinál..most meg valami divatb*zi lett..:S

jo megértem h a rappelésből meg az ilyenekből nem lehet itt megélni.. nem olyan keresett mint amit most csinál..

de szerintem nagyon gas gyerek lett csóóri... : \


15/L

2010. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Én 15 vagyok és lány,de ha ránézek elkap a hányinger.Sp csak egy Justin Timberlake utánzat,ráadásul elég szarul csinálja,mondjuk őt is utálom.
2010. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy az nem hülyeség, hogy a régi underground témái jók voltak. Abszolút nem az én műfajom, meg semmi, de abban volt fantázia.


Ez viszont egy kula. Elég szomorú, hogy sztár lehet egy olyan emberből, aki két sort nem bír végigénekelni úgy, hogy ne fulladozva kapkodja utána a levegőt.

2010. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az meg már csak hab a tortán, hogy miután elhúzott innen (Sopronból), minden kis "cimborája" fellélegzett, mert tulajdonképpen mindenki utálta a pofáját. Heh.
2010. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényle?? ezt nem is tudtam
2010. márc. 23. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:

talán azért mer ez a divat

(de mér nem lehet sose divatzene a metál?) :'(

2010. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19:47


A metálban ugyanúgy van egy csomó popzene, amik igényesség tekintetében rakás zart sem érnek, de semmiképpen sem többet SP zenéjénél. Szóval ez baromság. főleg mivel azok meg általában ugyanolyann épszerek. Csak az ilyen zenét szerető emberek általában még rohadtul komolyan is veszik magukat.

2010. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyszer az lesz hidd el
2010. márc. 23. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
mert viszket a p*nájuk
2010. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!