Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Milyen akkord illene...

Üdv! Milyen akkord illene bele? (Lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy szeretnék egy szerelmes dalt írni egy lánynak gitárra amit lejátszok neki, de nem tudom h milyen akkordok legyenek benne és hogy váltakozzanak. Lejátszani számokat le tudok, de így írni nem nagyon... kéne egy kis segítség! A válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 16. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

NE ÍRJ SZÁMOT!

Mindent elrontasz, nem szám kell neki hanem egy nyugodt vacsora meg egy gyűrű.

De ha neked ez kell akkor C F C G J C

2015. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Gkende!

Köszönöm a válaszod, bá nem kértem tanácsot hogy mit csinaljak, de amúgy egy nyakláncot adok neki. Mivel picit elbénáztam a dalt és ment a kukába... na de ez lényegtelen. És még egy zsömlére nincs pénzem, nem hogy egy vacsorára. Amúgy meg a gyűrűkt tudtommal nem is szereti! ;)

2015. dec. 23. 23:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár* elnézést a hibáért. Miután kiírtam a kommentet utánna vettem észre! (Bocs ha van benne több is! Kicsit fáradt vagyok :D)
2015. dec. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!