Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki jártas otthoni...

Valaki aki jártas otthoni zene felvételben tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Gitár hangot szeretnék bevinni a gépbe ehhez ki is néztem egy hangkártyát(E-MU 1212M) de érdekelne hogy ehhez pontosan még mik kellenek, az erősítőmön van line out vagy helyette hangszermikrofonban kéne gondolkodni.

2015. dec. 6. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen gitár? Elektroakusztikus? Gyártó, típus?
2015. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gibson les paul studio 2012 azaz elektromos gitár
2015. dec. 7. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikrofonválasztásban akkor eléggé elszállhatsz, ha a ládát/kombót mikrofonozod be. Igazából gyűjtögetni kezdesz majd, de nem a legelején... Csak választasz egy karaktert. Ha a hangszóró enyhe túlhajtása is része a karakternek, akkor a teherbíróbb mikrofonok közül... :) Rengeteg cikk született már erről, érdemes bogarászni, még ha leginkább angolul, akkor is.


Az E-MU 1212M driverellátottsága nem tudom milyen, szerintem jóval gazdaságosabb lenne egy Steinberg UR22 ár/minőség arányt tekintve, és neki van gitárbemenete is. Nem marhaság egyáltalán a Line6 kínálatában körülnézni, simán megéri a PodFarm és a kártya együtt. Igazából extraerős amatőr szintet lehet hozni vele, ha az a bizonyos amatőr is rendesen ki van gyúrva fülre és gazdag, néhol egészen ellentmondásos ízlésvilágot mozgósít, amikor hagyja magát teljesen beleveszni a melóba.

2015. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!