Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk szoktak Adale-t, Shakirát...

Fiúk szoktak Adale-t, Shakirát, Rúzsa Magdit és hasonlókat hallgatni?

Figyelt kérdés
Vagy ez "cikinek" számít?

2015. dec. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz a megítéléstől, akkor ne terjeszd! Soha nem értettem, hogy miért félsz attól, hogy valami ciki, mikor nem is kell elmondanod senkinek.
2015. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont szingli vagyok jelenleg. Ha sikerül közel kerülnöm egy lányhoz, akkor előbb utóbb kiderül. Főként erre az esetre irányult a kérdésem.
2015. dec. 5. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Ami engem illet, pont ezt a hármat kifejezetten utálom. Ha meghallok akármelyiktől is akármit, azonnal kapcsolom el a rádiót.

Ennek ellenére másnak bejöhet. Nekem pont nem. 23/F

2016. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok, nekem Rúzsa Magdi nagy kedvencem. Édesapám is szereti Rúzsa Magdit és szokta hallgatni. Ismerek még ilyen férfiakat. A többi előadóval kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
2016. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 éve vagyok Rúzsa Magdi rajongó, 2 éve rendszeresen ott vagyok a koncertjeinek nagy részén és mára jó kapcsolatot teremtettünk. :) Egy csoda Magdi! Rengeteg aláírásom van tőle, cd-je, posztere :) Nem szégyellni kell, hanem büszkének lenni, hogy ilyen csodával áldotta meg az Ég a magyarokat. Imádom. Adelet szintén nagyon bírom. Shakirat nem annyira. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit hallgatsz. Egyébként Magdi és Adele igényes, minőségi zenét játszanak (Ők maguk is azok) és mint tudjuk, a zene olykor kifejezi az ember stílusát :) 16f
2016. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok s Adele az egyik kedvenc énekesnőm, ezt tudják a barátaim is de nem foglalkoznak vele. szerintem nem ciki.
2016. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!