Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ezekhez hasonló...

Tudnátok ezekhez hasonló bandákat írni?

Figyelt kérdés

AC/DC

Ramones

Nirvana

Guns n' Roses

Foo Fighters

Linkin Park

Hollywood Undead

Airbourne

Buckcherry

Jet

Rhino bucket


A fő irányadók az AC/DC, Airbourne és a Buckcherry, de a Ramoneshez hasonló punk illetve punk-rock bandákat is írhattok :)


2015. dec. 5. 10:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ajánlom a Red Hot Chili Peppers-t!! :))
2015. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

The Casulties

Green Day

Wildstreet

Reckless Love

Britny Fox

The Exploited

The Prodigy

Warrant

Pop Evil

L.A. Guns

Cinderella

W.A.S.P.

Giuffria

Bonham

Blue Murder

Burn Halo

XYZ

Santa Cruz

Poison

Toxicrose

Vains of Jenna

Midnite Eve

Peepshow

Mötley Crüe

Hardcore Superstar

Crashdet

Crazy Lixx

Baby Jane

Crucified Barbara

The Pretty Reckless

Fatal Smile

Sister

Ragdolls

stb.

Ha eszembe jut még, akkor majd leírom a többit is.

Sokat ismerek, de mivel legjobban death metal-t hallgatok ilyenek nem nagyon jutnak eszembe.. :)

Remélem tetszeni fognak. :D

2015. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Esetleg még ezek:

Rob Zombie

Five Finger Death Punch

Seether

Halestrom

Rev Theory

All That Remains

Godsmack

Theory of a Dead Man

...

2015. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Meg itt mondjuk sokat találhatsz:

[link]


Alternative, glam metal, glam rock, grunge, hard & heavy, hard rock, heavy metal, rock műfajokban. Szinte kedvedre válogathatsz. :D

2015. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Ja és Salems Lott-ról sem szabad megfeledkezni, nagyon jók.. "Újabb banda".
2015. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Huh köszi, nem kevés idő lesz mire mindet végignézem :D Igazából az hogy a rock-on belül milyen fajta nekem teljesen mindegy mert annyi alfaja van hogy meg se bírom jegyezni mindet :) A metált már nem annyira szeretem az már valahogy túl "durva" vagy túl sok nekem :D
2015. dec. 5. 20:16
 7/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szívesen. :)

Igazából én sem követem őket annyira, hogy melyik milyen műfaj, mert ami tetszik, az tetszik, oszt lesz*rom milyen műfajból van.. Régen nagyon követtem, de azóta ráuntam. Most egy 70 rock, metál műfajt mondjuk biztos fel tudnék sorolni.. :)


Különben, ha a metál túl durvának tartod, akkor nézz utána Guns 'N' Roses-nak, Airbourne-nek és Linkin Park-nak, ők is leginkább metálba sorolhatóak.. Ilyen glam, heavy metal, rapmetal szerűségek..

2015. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én a metál alatt olyanokat értek mint pl a Slipknot, aztán az már máskérdés hogy hivatalosan mit jelent, de a Slipknotot és a Guns n' Roses-t egy műfajba sorolni még viccnek is rossz szerintem :D Mondjuk nekem ha tetszik akkor teljesen mindegy hogy hogy hívják, lehet felőlem tejfölös lángos is. :)
2015. dec. 5. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
a guns n roses az inkább hard rock, metálnak nem nevezném. A slipknot az meg nu metál, mint ahogy a rammstein is. Klasszikus metál pl a black sabbath vagy a kicsit keményebb iron maiden, és ezek közt meg a slipknot közt elég nagy külömbség van, szóval ne ess abba a hibába hogy a metált a slipknot miatt írod le...
2015. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Guns 'N' Roses-t a hard rockon kívül heavy metalba is sorolják még.. :)
2015. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!