Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdekelne a dj foglalkozás és...

Érdekelne a dj foglalkozás és valami kezdő dj pult kellene tudtok ajánlani valami olyat amin tudok tanulni is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 15:01
 1/5 Petra Farkas válasza:
Itt egy oldal: [link] Ajánlani nem tudok sokat, mert én nem innen vettem, de nagybáttyám innen vette mikor "kezdő" volt. Sokat voltam nála... és elég hamar fejlődött. Persze ez az egész nem annyiból van, hogy lerakot rákapcsolsz egy zenét és próbálkozol, hanem vannak interneten tutorial-ok, bevezetők és "haladó lépések" is. Sok sikert :)
2015. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus szar oldal, szar cuccokkal.

Onnan semmit nem éredmes venni.

Kezdő pult?

két pio 100 és egy keverő. 50.-ből megvan, és mehet a műsor.

2015. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dj ként mondom az első oldal felejtős!!! Ha igazán tudni akarsz jól és szépen zenélni vegyél 2 használt bakelitlejátszót timecód rendszerrel,és keverővel. Pioneer 100-as felejtős.Ha bakeliton megtanulsz síma régi bakelit lemezen összerakni zenét minden kijelző nélkűl,akkor bármin fogsz tudni zenélni amivel zene pörgethető Én bakelitre vizsgáztam de bármi hátamögé oda merek állni.
2015. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja amúgy!!! [link]
2015. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdésnek csodás lenne a bakelit, de az húzós árban egy kicsit.

Szart meg nem érdemes venni, mert elmegy tőle a kedve.

De veyük alapul: két omni bakelit 50.000, keverő 20.000

time code rendszer minium 25-30.000

Kezdőnek kicsit szerintem sok lesz.

100-as nem tudom miért felejtős. Pont azt tudja amit kell. Semmi sallang.

2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!