Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám több emberhez...

Hogyan tudnám több emberhez eljuttatni a zenéim?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkozom zeneszerkesztéssel, és úgy érzem egyre jobban megy. Szeretném ha többen hallgatnák meg a zenéimet. Szeretem csinálni és szeretnék többet elérni vele. Eddig csak saját szórakoztatásomra csináltam, de most már nem csak a saját szórakoztatásom lenne a cél, hanem hogy másoknak is örömet szerezhessek vele(részben persze)

Esetleg kiadóknak elküldeni, de erről jelenleg nem tudom hogy működik.


(Tudom hogy ez egy nagyon telített pálya, és elég "egyedi" stílusban alkotok (dubstep, dnb, drumstep) de úgy érzem van bennem annyi potenciál hogy többet is kihozzak a dolgokból mint ahol jelenleg tartok)



2015. nov. 22. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Szerintem előszöris tedd fel youtube-ra. Aztán interneten keress egy zenei kiadót és biztosan fent van valami elérhetőségük :)
2015. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sértés, de én is azt hittem hogy jók, aztán pár hónap múlva már legszivesebben kitöröltem volna őket.

De ha tényleg jók, tedd fel YouTubera, küld el Trap Cityhez hasonló oldalaknak, tedd fel SoundCloudra, esetleg oszd meg FB csoportokban és rakd fel Clowdyra is. A jó zenét előbb utóbb megtalálják.


Ja és figyelj a kinézetre és minőségre, mert az a legfontosabb (videó minősége, oldalad dizájnja stb)

2015. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!