Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Balaton Sound fesztiválon a...

A Balaton Sound fesztiválon a Nagyszínpadon lévő koncerteket hogy lehet az első sorból nézni? Mennyivel hamarabb kell oda menni, hogy oda kerüljünk?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 7. 10:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A jegyek meddig olcsóbbak?
2015. nov. 7. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a kapunyitástól ott kell állni és még akkor sem tuti hogy odakerülsz. Szerintem attól is függ ki az előadó.
2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült már koncert közbe is előre kerülni annyira nem vészes! De ha fél órával az adott koncert előtt odamész simán az első sorokba kerülhetsz.
2015. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
jah persze odalehet, csak nem tisztességes módszerekkel, pl. olyanokat kitúrva akik ott álltak egész nap.
2015. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért nem hiszem, hogy valaki azért megy egy soundra, hogy egy színpad előtt álljon egész nap :D
2015. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig vannak olyanok.
2015. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elhiszem:)
2015. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha kb 1-1,5 órával előre oda megyek biztos lesz hely:) A kapunyitás mikor van?:) Köszönöm a válaszokat!:)
2015. nov. 21. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fél órával előtte mentem oda az első sorban voltam egy darabig viszont az első sornak is megvan a maga hátránya... majd kitapasztalod :D tapasztalatom szerint középtájék felel jó lenni vagy kicsivel előbb
2015. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen szerintem elég annyival odamenned:) kapunyitás? a 0.nap kivételével szerintem mindig bemehetsz a fesztivál területére. 0.napon pedig szerintem koradélután dél körül lehet ,nem tudom, én sose voltam ott oylan hamar még:)
2015. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!