Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Logitech G430 probléma?

Royy05 kérdése:

Logitech G430 probléma?

Figyelt kérdés

Na szóval olyan problémám lenne hogy ha jackal a gépbe akkor müködik de ennek a fulesnek van usbsen is összedughatom a géppel de ha ezzel dugom össze akkor nem szol amikor megvettem akkor minden király volt kb 3 honapja kezte azt csinálni hogy a ts-t halottam de a játékot nem most meg egyátalán semmit nem hallok diver le van frissitve mar nem tudom hogy mi lehet a gondja.

Ha tudtok valamit irjátok le. Köszönöm!



2015. nov. 2. 22:38
 1/2 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a fülesem van és nekem az a problémám, hogy ez a usb-s adapterrel full hangrőn zúg a füles. Én akarok venni egy új ilyen USB-s adapterd,de még sehol sem találtam. Ha jackessel használom akkor jó, de a mikrofonom zúg. Szóval szerintem te is keress egy uj adaptert és ha tlálsz kérlek írj mert én már jó rég óta keresek.
2016. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hello! szerintem meg az a baj hogy az alap hangkártyánk gyenge és nem bírja. nekem csak akkor jön elő ez a probléma ha felrakom a drivert.
2016. márc. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!