Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sámános, vagy erőtejesen...

Sámános, vagy erőtejesen szenvedélyes zenék, amiknek melege átérezhető? Amiben szinte "éget" az érzelem, olyan jó forró, hogy fűt. Lehet valami jó heves akár, nem csak szerelmes, akár dühös is, csak fűtsön át.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2015. okt. 11. 17:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*erőteljesen
2015. okt. 11. 17:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Belga - Sámán


Olyan forró, hogy leégeti a töködet.

2015. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok tököm van, lány vagyok:D De köszi, mindjárt meghallgatom:)
2015. okt. 11. 17:57
 4/12 A kérdező kommentje:
*Juj, ezt a szöveget az előbbit loptam egy sráctól, aki osztálytársam volt; el akarta tőle kérni valaki a házit, vagy nem is; azt hiszem, csak közölte, hogy "Sok házit írt", ami azt jelentette, hogy nem írt házit:S:D Hát, de amúgy az a szám az nem tetszik annyira sajna, de tényleg köszi, meg a zöld is ment:)
2015. okt. 11. 18:01
 5/12 A kérdező kommentje:
*Ja és jöhetnek még, ha tud vki még:) Ja de amúgy az előző fűtésre nem volt rossz, csak nem annyira kellemes, fülbemászó, de nem rossz, de lehetne sokkal jobb is:)
2015. okt. 11. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VGB1BkjWIVE


Zseniális hangulatzene! Hallgatod, közben becsukod a szemed kb megjelenik előtted a középkori Japán. :D

2015. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Two Steps from Hell összes zenéje, személyes kedvenceim: Heart of Courage, Srength of a Thousand Men, Dragon Rider, Protectors of the Earth.
2015. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Stranger-esbe belehallgattam, meg az első 2Step-esbe, időközben el kezdtem mást hallgatni, nem zenét; de amúgy tetszik mind a 2féle, de a Strangeresnek inkább olyan hangulata van, ami ilyen kicsit borús, mint a videóban a képen az ég, az inkább ilyen kicsit hűvösebb nekem, de köszi, ezeket is felpontoztam, később hallgatom még.
2015. okt. 11. 18:40
 9/12 anonim válasza:
100%

Astor Piazzolla - Libertango

Engem tökéletesen átfűt ;)

2016. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld!:)
2016. márc. 2. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!