Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Republic koncertek milyenek...

A Republic koncertek milyenek Boros Csaba énekével, mely számokat adják elő a koncertjeiken?

Figyelt kérdés
Én a régi Republicot sezrettem, Cipővel,de lesz a közelben koncert a maradék tagokkal,érdemes elmenni?
2015. okt. 1. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, mert kiábrándulsz belőlük! A színpadon is csak eljátsszák, hogy könnyes szemmel emlékeznek Cipőre!

Nagyon sok Cipő dalt játszanak (Tóth Zoli alkotásait nem merik), ami Boros Csaba énekével rettenetesen szól, hamis, nem tudja kiénekelni... miközben megpróbálja utánozni Cipőt, de csak ripacskodás lesz belőle.

Jobban teszed, ha a Republicot megőrzöd az emlékeidben, és a régebben megvásárolt CD-iket hallgatod koncertlátogatás helyett!

2015. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi.En is hasonloan gondoltam,de azert ha a kozelunkben lesz koncert,kivancsisagbol meghallgatom....

Sokan viszont odaig vannak ertuk igy is...

2015. okt. 26. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan, igen... az agymosottak... ezt teszi a propaganda, public relations, és a média erőteljes befolyásolása (abellának vannak erre módszerei). A hivatalos Republic oldalakon pedig tiltva van, hogy bárki a zenekarból kivált gitárost, Tóth Zolit megemlítse (ha mégis, mindent azonnal törölnek vele kapcsolatban), sokan emiatt nem is tudnak róla semmit.

De ha már szóbajött, itt találsz róla infót: [link] A zenekar maradéka az esetek 95 százalékában ingyenes falunapon vagy tömegrendezvényen játszik, és a legtöbb faluba olyan ritkán jut el neves sztárcsapat, hogy az emberek minden ilyen rendezvényre elmennek bulizni, jól beisznak, és tök mindegy nekik, ki van a színpadon. A belépődíjas koncerteken pedig alig 150-200 ember fizet értük, még úgy is, ha az adott városban ismert és szeretett fellépőművészt hívnak meg vendégként, akiért amúgy is mennének a helyiek...

2015. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam tavaly, és idén is koncertjükön.Nem volt rossz, jó hangulatot csináltak,az igaz,hogy nem olyan a hangja Boros Csabának,mint Cipőnek.De fentmaradnak ezáltal a számaik,és eljutbak vidéki városokba,falukba, ami végül is nem rossz...


Nem tudom, Cipőnek tetszene e,ha látná..

2017. szept. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!