Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Csak nekem tűnt fel, hogy a magyar rapperek 60-70%-ának milyen baromi nehéz sorsa volt és milyen nagyon sokat dolgoztak azért, hogy "idáig" eljussanak?

Figyelt kérdés
Csak ezt hajtogatják az összes számukban és ha akarom, ha nem ezt látom a facebookon folyton. Pedig nem akarom. unom a fejüket. Persze vannak kivételek, akik jó zenéket csinálnak de a másik oldal zavaró. Csak én vagyok így vele?

2015. szept. 20. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
nekem a peldakepem ogli g! o a semmibol luxus verdas lett aki plazacicakkal es aranyyal teli ekszerekkel jarkal! imadom! olyan akarok lenni mint o <3<3<3
2015. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
aki nem ismeri es nem tudna kirol van szo (Mo. legnagyobb rappere gaxgtata) annak egy kis izelito: https://www.youtube.com/watch?v=Cq64oRTDeAI
2015. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt egy kicsit szélsőséges kérdésnek szántam.
2015. szept. 20. 13:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a hű de nagy sztár, aki nulláról lesz plázacica-cowboy, hanem, aki nem vág fel a tudásával és megtartja a zene felé az alázatát.
2015. szept. 20. 13:04
 5/9 anonim válasza:
Mindegyik rapper így kezdi :)Magyarok,Amerikaik is.
2015. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mi a fenének ezzel dicsekedni? Szinte az összes híresebb ember majdhogynem a 0-ról kezdi.
2015. dec. 15. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a rap erről szól. Gengszterműfaj. Minél szarabb volt az életed, annál vagányabb vagy.
2016. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez f#szság :D Keress rá YouTube-on az NB nevű rapper srácra. Iszonyat jó a gyerek és nem erről szólnak a dalai. Sőt az egyik ezt azt hiszem ki is parodizálja :D
2016. jan. 31. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

NB-t vágom, és szeretem is. Szerintem Magyarországon Tkyd Siska és Phat mellett ő a legnagyobb, legtehetségesebb, legjobb dumájú rapper Magyarországon. Igazi rímgéppuska.


Viszont nem szerves része a magyar hip-hop szubkultúrának. Tudtommal nincs benne semmilyen krúban, nem balhézik senkivel, csak úgy van, és király. Kicsit olyan mint Anonim MC. Talán ennek köszönhető, hogy nem egy kifejezetten ismert rapper, annak ellenére, hogy a legjobbak között van.

Viszont aki be akar illeszkedni, csapattag akar lenni, meg akar ismerkedni a nagy dídzsékkel, az kényszerűen magára kell, hogy vállaljon valamit. Olyasmi ez, mint a punkoknál az ivászat, a hippiknél a füvezés, hipsztereknél a kávé...

Egyszóval akkor vagy valaki, ha ezt meg azt csinálod. Ez a rap kultúrája. Lévén első művelői (amcsi négerek) valóban csóró gengszterek.

Persze vannak kivételek. Siskának pl. tényleg elég vacak egy élete volt, de a többség nyilván csak a szubkultúrának kíván megfelelni. Píszláv :D

2016. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!