Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenéket hallanátok...

Melyik zenéket hallanátok szívesen egy buliban a kvetkező stílusokban? (lent. )

Figyelt kérdés
Hardstyle, Trap, Electro House, Dubstep. Konkrét címeket és kort is írjatok légyszíves. :)

2015. szept. 12. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Trap bulin már voltam, kb 1 órát bírtuk, aztán már mindenki ment volna kifelé, mert majd' bealudtunk.

Dubstepnek van egy olyan nagy hibája, hogy össze-vissza váltogatja a ritmust, ami értelmetlenné és élvezhetetlenné teszi az egészet. Például egyszer hallgattam egy számot, olyan jól felpörgette, hogy libabőrös voltam, aztán climax és... és hirtelen valami lassú vontatott izé ment helyette. És ez kb. minden számra igaz, de azért van, ami tényleg élvezhető.

Az electro még úgy-ahogy elmegy, mert van dallama, de elég lassú, bár a mai bulizó tizenévesek, akik divatból járnak a szórakozóhelyekre, azoknak jó ez is.

Hardstyle... ezek közül mindenképp a hardstyle a nyerő, a maga 150-160 BPM-jével nem is túl lassú, ha nem a manapság divatba jövő RAW-ról beszélünk, hanem kb. 2009-es számokról, mindene megvan. Vad, fiatalos, dallama is van, tempója is... mostanában egyre több helyen csinálják azt ismertebb house DJ-k a bulijaikon, hogy hardstyle-lal zárják a szettjüket. A sok páwa, aki leszólja a hardstyle-t persze az is ott van, érdekes módon amikor ott megszólal, mindenki megőrül, hogy mi ez, ilyet még nem hallott, és kell és mit'tomén. Mindezt persze azért, mert nem akárki rakta be, hanem olyasvalaki, akitől mindegy mi szól, az jó, ha más rakja be, akkor már a fújolás menne.

2015. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

a hardstyle szerintem is jó, nemrég kezdtem komolyabban belemerülni

de ha lehetne választani akkor MNML <3 o_O :DD

2015. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hardstyle, dehát arra itt várhatsz.
2015. szept. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bass house-ra lehet ám mulatni!
2019. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!