Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy zenét keresek (? )

Egy zenét keresek (? )

Figyelt kérdés

Csak a klippre emlékszem, a dallamra, szövegre nem, angol szomorú szám.

Egy nő menne feleségül aztán elszalad, megakadályoz egy hapsit az öngyilkosságban, a pasi cigizik, fest, zokni báboznak, és aztán aki feleségül akarta venni a nőt lelövi őket, a pasi próbálja élesztgetni a nőt, és a végén a csávó ül egyedül egy székben, néz ki aszt hiszem egy nagy ablakon és a nő a zoknival a kezén hátulról átöleli.



2015. szept. 4. 23:11
 1/7 anonim válasza:
Darude - Sandstorm
2015. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bulibáróóóóóóóóóóóóóó
2015. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jar of hearts?
2015. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2Girls one cup!
2015. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lilly - goodbye,now
2015. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ilyen fáradtan a nyugtatótul bekábultan nem tudok az összes szabályra emlékezni, tudom hogyan írják, de először "asszemnek" írtam volna, de átjavítottam és nem teljesen, remélem felakasztod magad ha véletlen elírnál valamit az életben, mert mind emberek vagyunk és csinál mindenki hibákat. Gondolom láttál már nyelvtan tanárt is jó nagy helyesírás hibát véteni. Én láttam, és nem mentem vasvillákkal utána, hogy meglakoljon eme hatalmas bűnéért.
2015. szept. 4. 23:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, ezek közül egyik sem az :/
2015. szept. 4. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!