Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nirvana Smells Like Teen...

A Nirvana Smells Like Teen Spirit száma miért ilyen túlértékelt?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nem jó, csak túlértékelt. Nézzétek csak meg: [link] azért az nem túlzás egy kicsit, hogy 6000 számból a 2. hely, pedig csak egy átlagos grunge szám..... ki gondolja ezt hozzám hasonlóan?
2015. szept. 1. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlértékelt, de a Nirvana legismertebb száma (nem állítom, hogy a legjobb is, ez ízlés kérdése) és elég kultusz-szám lett belőle, az eszmei értéke nagyobb, mint a művészi.
2015. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Az egész Nirvana nevetségesen túlértékelt.
2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel értek egyet, nem a zenei teljesítmény az ami eddig vitte. És szerintem sem a legjobb számuk, de valamiért ez lett híres. Amúgy is ízlés kérdése, hogy mi jó meg mi nem. És kicsit talán tényleg túlértékelt az egész zenekar. De nem mondanám, hogy rossz ettől még:)
2015. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményetek, hogy egy lista a 6000-ből 2.-ként helyezte el?
2015. szept. 1. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Ezeket a listákat komplett idióták állítják össze, másrészt eleve nem lehet számokat összehasonlítani, mi alapján mégis?

Melyikben van több hang per perc?

2015. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Meg ahogy elnézem azt a 6000-es listát, hogy felejthettek ki belőle olyan számokat, mint a:


Deep Purple-Child in Time

ACDC-TNT

A Scorpions egy csomó számát nem tették bele, meg a legtöbb jó számot 5000 fölé helyezték..... nem akarom elhinni, hogy itt nem seggnyalásról lenne szó... + Bob Dylan-Like a Rolling Stone száma ugyancsak egy túljátszott szar, még talán jobban mint a SLTS....

2015. szept. 1. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan azon pörögsz, hogy pár hülye egy teljesen random oldalon összeállított egy listát?

Ne őrjíts már meg, ennyire nincs életed?

2015. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez min alapul ez a lista? Mert szerintem ez valakinek a személyes listája. Én nem néztem végig, de ha ezek hiányoznak akkor az tényleg ciki...És szerintem se érdemli meg a 2. helyet, meg az első se az elsőt, de ha ez személyes véleményen alapul akkor nem kell kiakadni, mindenkinek meg lehet a véleménye, csak oda kéne írni, hogy MY top 6000 songs of all time.
2015. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert too pretend és overboard 😁😁😁

Amúgy tök egyszerű, azért mert a közönség valamiért rákattant és ennyi. Ők nem így tervezték. Van egy csomó sokkal jobb számuk.

2016. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
#6 Az AC/DC és a Scorpions nem is érdemli meg, hogy rajta legyenek a listán. A Child in Time viszont tényleg hiányzik. A Like a Rolling Stone meg csupán a legnagyobb hatású dal a könnyűzene történetében.
2018. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!