Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett a One...

Szerintetek milyen lett a One Direction, új videóklippes száma, a Drag Me Down, ami ma reggel 7-kor jött ki?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, de van aki azt mondja, hogy erőltetett. De komolyan, egy videóklipp milyen legyen?!

Itt a link, aki esetleg még nem hallotta: https://www.youtube.com/watch?v=Jwgf3wmiA04

Légyszi véleményeket írjatok! :)



2015. aug. 21. 22:13
 1/6 kittikehh00 válasza:
100%
Nos, nem igazán ismerem ennek a bandának a többi számát, sőt, a bandát se ismerem igazán, csupán már hallottam róluk egy párszor. Viszont megnéztem a videót, és azt kell mondjam, egész jó. Nem azt mondom, hogy tökéletes, mert azért, volt benne ami nem tetszett, de a zene, a szám, elismerem, nagyon jó. Pörgős, jól megvan írva szöveg, s a többi.
2015. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon szeretem oket es szerintem az 5 ev alatt meg nem volt ilyen jo (ezt most nem azert mo dom mert a Zayn nincs benne hane m amugy is) es orulok hogy igy hogy mar csak 4en vannak igy se v altozott a stilusuk
2015. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes lett, habár imádom Őket, tehát lehet elfogult vagyok. Örülök, hogy talpon maradtak, mert a legjobb hang az Zayn-é volt. A stílus is kezd a korukhoz igazodni.
2015. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádom. <3
2015. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem szeretem őket, de ebben a zenében valami nagyon megfogott:)
2015. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy durva hogy 2015ben még mindig el lehet adni ezeket a két akkordos nsync koppintásokat. A klipphez: Az egyik hombár lekoccolt mert többen voltak nem? Rájött hogy ez vérciki mi?
2015. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!