Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ülő helyre vagy inkább kiemelt...

LuLu17 kérdése:

Ülő helyre vagy inkább kiemelt állóhelyre éri meg jobban jegyet venni koncerten?

Figyelt kérdés
Igazából ez lenne az első koncertem és az igaz, hogy még nem biztos, hogy ott leszek, de ez azért érdekelne.

2015. aug. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha közel akarsz lenni a színpadhoz és ugrálni vagy ácsorogni 1,5 órát, akkor állóhely, viszont ha mindenki magasabb mint te akkor bosszankodhatsz, de legalább nem kell hunyorognod ülőhelyről ha rossz a szemed

ülőhely viszont tuti, nem késhetsz el a saját helyedről, de messzebb van és nem tudsz annyira tombolni

2015. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a koncert típusától is. Ha fél liter vodka után magadból kikelve akarsz ordítozni, akkor állóhely. Ha illedelmesen tapsikolni tervezel, akkor az ülőhely. (Igazán dinamikus zenénél nem esik jól az ülés, alapból elkezdesz rá izegni-mozogni).
2015. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát talán inkább tombolni szeretnék. Imagine Dragonsra lehet tombolni. :D
2015. aug. 15. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwww imagine dragons *.* én is tervezem hogy megyek! :D bár jobban hajlok az ülőhely felé
2015. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jeeeej, egy fan*-* Én afelé hajlok, hogy inkább állva széttombolom magam :D
2015. aug. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!