Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szereti majdnem az...

Miért szereti majdnem az összes Tumblr felhasználó az Artic Monkeys-t?

Figyelt kérdés
Nekem is van 'tumblim', én is mindenféléről posztolok ami nekem tetszik, de már szinte úgy veszem észre, hogy csak úgy lehetsz igazi tumblis ha Artic Monkeyst hallgatsz vagy pucért testeket posztolsz.. ennek van háttere, vagy kit majmolnak ezzel? Valaki csak elindította ezt a divatot.. Nem akarok senkit megbántani, egyszerűen csak érdekel, hogy miért van ez :o

2015. aug. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nekem is van tumblr oldalam, de még sosem hallottam erről, hogy mindenki szeretné az Arctic Monkeys-t. Én is csak egyetlen számot ismerek tőlük, nem vagyok rajongó.


Szerintem meg inkább az a gáz, hogy a legtöbb tumblr oldal majdnem ugyanarról szól, nincs bennük egyediség.

2015. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezt mondom, hogy nincs egyéniség, mert csak egymást képesek másolni.
2015. aug. 10. 08:32
 3/5 anonim válasza:
100%
A tumblr alapvetően a te személyes blogod, azaz olyan dolgokról posztolsz/reblogolsz, amiket szeretsz, amik érdekelnek. A probléma az, hogy egyes emberek lassan azt hiszik, hogy a tumblr egy pale, hipster vagy grunge fansite... És mivel mindenki ugyanabban a témában posztol, mindenki ugyanolyab lesz, holott azt hiszik ők a különcök és az elvontak, mert a tumblr-jük dizájnja csupa kontrasztból áll.
2015. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nem az Arctic Monkeys-t szeretik azok, hanem csak az AM album egy-két számát...a többiről fogalmuk sincs. Szánalooom
2015. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen ezek a tipikus mai tinilányok, és ezt úgy mondom, hogy én is tinilány vagyok és én is szeretem az Arctic Monkeys-t, DE én is, mint szerintem sokan mások nem csak azért szeretik őket, mert mostanában sok tini p*csa posztol minsenfélét róluk, hanem azért, mert egyszerűen meghallgatom egy számukat és jobb kedvem lesz legyen az a szám régebbi vagy újjabb zenéjük. Szerintem az ilyen emberek az igazi fanok.

Csak az a baj, hogy az emberek már általánosítanak, "aki szereti az Arctic Monlkeys-t az egy tömeglány, pedig ez nem mindenkire igaz. Kérlek titeket ne általánosítsatok!

2015. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!