Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen magyar nemzeti rock...

Milyen magyar nemzeti rock illetve metálzenekarokat ismertek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Az Ismerős Arcokat nagyon tudom ajánlani. :) De a nemzeti rock kategóriába tartozik a Kárpátia is.

Az Egészséges Fejbőrnek is vannak jó számai (Ó Magyarország pl.)

2010. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,arra vagyok a legjobban kíváncsi,hogy a Titkolt Ellenáláson kívül még van nemzeti metálzenekar.
2010. márc. 7. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kárpátiát főleg.
2010. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dalriada a legjobb:)

Amúgy van sok ilyen ismeretlenebb is: például nagybátyjám hallgatja az Oly-kort, én nem szeretem.

De a Szkítia is jó.

2010. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Belga nem igazán tudom,hogy milyen stílus,de nemzeti hip-hop-nak írják. Nézd meg,nagyon jók a számaik és van bennük igazság!
2010. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem Oly-kor, hanem Oi-kor, nagyon köszönöm.
2010. márc. 8. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hungarica, RPG, Romantikus erőszak...pár nemzeti rock banda
2010. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Titkolt Ellenállás, Ismerős Arcok, Kárpátia, Vendetta, Egészséges Fejbőr, Fejbőr, Romantikus Erőszak, Dalriada, OI-kor, Divízió 88, Hungarica, Vádló Bitófák, Fehér Törvény, Nemzeti Front, Parázsló Hamvak, Overlord, Moby Dick, Magozott Cseresznye, Bloody Roots. Elsőre ezek jutnak eszembe...
2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!