Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb Beats by Dr....

Melyik a legjobb Beats by Dr. Dre fejhallgató zene hallgatásra?

Figyelt kérdés

Én pl. rappet és a mostan népszerű zenéket hallgatom erre melyik nyúltja a legjobb hangzást? És a vezetékes vagy a vezeték nélküli ad jobb hangzást.

Előre is Köszönöm a válaszokat.



2015. aug. 3. 12:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy stílust válts! Csak hallgasd meg, hogy mi szól jól!
2015. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
De mondom szerintem a Beats by Dr.Dre a legjobb.
2015. nov. 30. 14:39
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

29 és 31-es vagyok


Vettem erőt magamon és melóba menet belehallgattam pár fejhallgatóba. Dr Dre-sből volt vagy 4-5, azokat is megpróbáltam meghallgatni, hogy elmondhassam a véleményemet. nem mindet sikerült, mert nem illeszkedett a nem iPhone telefonomhoz.


Két dolog van, amit el kell mondanom: Angliában lakom, így a magyar árakat nem ismerem. A fejhallgatók ára itt is nagyon változó, de jobban bele lehet nyúlni a zsebbe egy itteni fizetéssel, de ez ugye nem jelent semmit otthon. A másik, hogy ettől kezdve gőzöm sincs, hogy milyen árkategóriát engedhetsz meg magadnak.


Szóval a legdrágább, amit hallgattam, az 259 font volt (vagyis 115 ezer Ft körüli kategória). nagyon hangosan szólt, iszonyatos erővel verte bele a fejembe a mélyeket és közepet. Nem éreztem benne túl sok magasat és nem volt annyira lenyűgöző, mint amit otthon használok (Logitech G35). Hiányzott a tisztasága. A következő is hasonló sorsra jutott, az azt hiszem 170 font körül volt. Ami a legjobban tetszett ezek közül, az a legolcsóbb volt az a SOLO típus volt, ahol már kevesebb volt a mély (de nekem még mindig erős) és jobban kijött a magas hang. Ezt tudom ajánlani, ha MINDENKÉPPEN ilyen típusú fejhallgatót akarsz venni. ez létezik több színben is (piros, kék, fehér és fekete talán), de ez is 115 fontba fáj, ami kb 50 ezer Ft. bluetoothos verziója is van. Egy másikat pont azért nem tudtam meghallgatni, mert le volt merülve :)


Egyébként sok fejhallgató volt, több zenét is lejátszottam mindegyiken szimfónikustól, heavy metalon át a pop-ig. Sajnos RAP-em nincs. Egyik szarabbul szólt, mint a másik, vagy ami jó lett volna, annak vacak volt a viselete és már eleve azért nem tetszett. A legjobban, ha ott kellett volna választani, akkor a Sony MDR1AB volt, ami szerintem elég kiválóan szólt és csak 121 font volt. Hangzása elég tiszta és élénk volt, bár a heavy metalnál beadta a kulcsot (Iron Maiden). Ami ezt kiemelei, az az a tény, hogy ez Hi-Res, vagyis magas frekvenciájú felhallgató, így érthető a tisztasága.


Mindezekhez csak egy apróság, hogy tavaly 86 fontért vettünk egy Beyerdynamic HD-990 PRO stúdiófejhallgatót a neten, ami 5Hz-35.000Hz-ig visz át. Na, nálam ez az etalon! Magasan ver mindent.


Inkább azt ajánlom, hogy ne hamarkodd el, hallgass meg több fejhallgatót és válaszd ki azt, amelyiknak a hangja a legjobban tetszik.


Ennyit tudtam segíteni.

2015. dec. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
A Solo mint Beats by Dr.Dre Solo?
2015. dec. 1. 16:09
 35/41 anonim ***** válasza:

Valójában Solo 2 ...


[link]

2015. dec. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy a Solo 2.0 és a Studio 2.0 a legjobb. e inkább a Solo 2.0.

És amikor próbáltad akkor milyen érzés volt a Beats Solo 2.0? Mintha ott lennél pl. egy koncerten?

2015. dec. 3. 15:36
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Más az elképzelésünk erről. Én fúvószenekarban játszottam 30 évet és nekem a koncert az nem az, amire te gondolsz.


A zenei tisztaságot figyeltem, nálam az határoz meg mindent. Írtam is, hogy sok fejhallgató egyáltalán nem szólt szépen, pedig veszik, mint a cukrot. A Beats árát soknak találom, de sokan írják, hogy strapabíró. A tisztaság olyan dolog, hogy nem függhet a hangerőtől. Ha tiszta valami, akkor az halkan is az és hangosan is az és nem szedi szét az agyadat teljesen. Ez távol áll a tisztától, de ahhoz képest, hogy a csúmodellhez közelítő verzió ennek a kétszerese volt árban, ahhoz képest szerintem jó választás. A hangja szerintem szebb volt. Nem találtam hozzá sehol frekvencia átvitelt, hogy mégis mi az, amit elbír a mélyben és a magasban. Ez elég fura nekem, de a mai korosztálynak nem egyenlő az igénye az enyémmel. Ezek a dolgok kevésbé fontosak nekik és ez ellen hiába is próbálok ellenszegülni, nem tudok rajta változtatni.


Egy másik dolog, hogy a telefonomon jószerivel csak FLAC formátum van, mert gyűlölöm az MP3-at. Azt semmibe sem nézem és a telefonom sem egy hifi torony. Így én erre a célra egy egyszerű SONY fejhallgatót vettem, ami alig volt 15 font. Otthon viszont, ha minőséget akarok hallgatni, akkor ez nyilván nevetséges. Oda más fejhallgató kell.


Én még mindig azt mondom, hogy mindenkinek más az ízlése és mindenkinek magának kell döntenie. Láttam olyan nyilatkozatokat, ami szerint 9-10 pontos a hangja a Beats-nek. Hát nálam csak 6-7 között van. Más az igényem, más zenét hallgatok, vagy egszerűen már hallottam sokkal jobbat. Én mindenképpen megpróbálnék keresni valami helyet, ahol meg tudsz hallgatni több típust is, mert ott össze tudod hasonlítani és könnyebben tudsz dönteni.

2015. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.
2015. dec. 4. 16:05
 39/41 wonder13 válasza:
18%
Anyira csipem hogy sokan beszelik eszt a beats fejhalgatot es kozbe lemerem fogadni soknak nem is volt csak a tvbe latak meg ilyet !!! Ne higyel senkinek hogy szar ez a fejhalgato rappre es dj re is jo csak a rappbe inkab beszelnek a djbe inkabb baszus van !! Mind ketot nagyon szepen lejatsza az lehet hogy draga de nem szar nekem is van beats solo 2 ! Jahh es hogy sokan kritizaljak azok milyen telefonal dugjak ossze ?Az nem mindegy iphon al van a szerzodese mert megvasarolta 3 milliard dolarert!! De egyik se nyom a fejhalgatoba olyan hangerot mint a htc ! Hid el tapasztalatbol mondom meg a szamitogepem se nyom bele olyan nagy hangerot mint a htc m ugy nyomja hogy ugy erzem mintha ugralna a fejemen !! Nagyon jo a fejhalgato hogy draga az egy masik dolog de nem kell lenezni mert kiraly es akinek nem volt meg az ne szaroza le !!
2016. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
0%

A vezetekes es a vezetek nelkuli fejhallgato ugyanolyan hangzast nyujt.

En vezetek nelkuli beats studiot hasznalok es nagyon bevalt.Csak ajanlani tudom.

Es aki azt mondja ,hogy a beats szar meg sznob meg stb.

Az csak ranez a fejhallgatora es rogton eliteli ,anelkul h meghallgatta volna.

Velemenyem szerint ,ha mar beatset akarsz venni ,inkabb vezetek nelkulit tamacsolom

2016. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!