Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti az Alvin és a...

Ki szereti az Alvin és a mókusok című bandát?

Figyelt kérdés
melyik a kedvenc számotok tőlük ?

2015. júl. 30. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még tükörbe tudok nézni, sajnálom

De mindet szeretem :D

2015. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem az Addig élj, Nem megy tovább, Nem ismersz, és a Balekok dala :P
2015. júl. 30. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
aranyos kis popzenekar ez. ilyen vidám, tinis, bulis, szigetes, nyári szünetes.
2015. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egészen kedvelem őket, pedig nem vagyok nagy magyar zene rajongó. Sokszor van, hogy meghallgatom őket, Tényleg pörgősek, habár az énekesnő hangja nem tetszik. Nincs kifejezett kedvencem.
2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

máshol jársz , mossák az agyad , srác akinek pinája nőtt


Én bírom őket , habár a legrégebbi albumaikat már kevésbé.

2015. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pont a legrégebbi albumaikat bírom, amikor még volt benne egy kis punk jelleg. Jézusnak volt-e szakálla, Vérző gépek... stb.
2015. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szilikonos válasza:
16%
a legnagyobb műpank zenekar!nagyon nagy csicskák és csírák!
2015. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

IMÁDOM!!

A kedvencem az mindig változik.

Van,hogy ráfüggök egy párra ,majd mikor azoakt rongyosra hallgattam jöhetnek a következő kedvencek.

Jelenlegiek:Az év dolgozója, öngyilkos hősök,istennek szemével,tiéd az egész világ.

2016. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#3-nak üzenem: punkzenekar... a pophoz közük sincs-.-"
2016. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Egyik legjobb magyar punkzenekarnak tartom. Legalábbis szerintem az. Nekem a kedvenc számaim tőlük: Jóember,Sajnálom,Bölcsek meg hallgatnak,Tükörbe tudok nézni...


Persze akadnak olyan punkok akik szerint "pop-punk", de nem érdekel, mert észérveket nem sokszor hoznak fel, hogy miért. (Olyat is hallottam már punk csoportban, hogy az Aurórát rendszerpártizták le, sőt kellemetlenebb képzavarokat is, de ilyen esetben sem alakult ki érdemi vita.) Valószínűbb, hogy az átvitt szövegértelmezés és a szarkasztikus hangvétel lehet zavaró egy-két punknak az ilyen zenekarok esetében. Az Alvin nem baloldali, nem jobboldali és nem is rendszerpárti. Legalábbis én a hasonló nihilista vonallal tudok azonosulni, de azt kevés zenekar képviseli.


(Szarni kell az elitista hozzáállásra. A punknak a szabadság a lényege, de ha valaki punk és meghatározza másoknak, hogy mitől lesz jobb punk, na az a műfaj halála.)

2020. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!