Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek? Tudnatok segiteni?

Mit tegyek? Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok....En egy 13 eves lany vagyok 1 honap mulva toltom a 14-et...es beszeltem anyammal hogy a nyaron szeretnek venni 3 napos belepot a felsziget fesztivalra...minden oke volt ameg meg nem szolalt...vagyis nem engedett el....valaki tudna segiteni hogy hogy tudnam meg gyozni hogy engedjen el mivel azt mondta hogy vele mehetek csak de en vele nem tudok szorakozni meg ciki is.....es felajanlottam hogy a 18 eves baratnom fog ram ugyelni de igyse hiszem hogy el fog engedi....tudom hogy meg korai hiszen meg van a felsziget fesztivalig de en nagyon szeretnem ha elengednenek...tudnatok segiteni?
2010. márc. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, az az igazság, hogy nem:s Sőt, igazából én sem engednék el egy kislány 3 napra a szigetre, sem semmilyen más fesztiválra. Nem akartalak ezzel a kislány dologgal megbántani, de még az vagy, még ha nem is érzed úgy:) Én tudom, nemrég estem át ezen én is, most vagyok 18, és ennyi idősen én is úgy gondoltam, hogy nagy vagyok, tudok vigyázni magamra pedig nem. A fesztiválokon rengeteg részeg férfi van...ugye nem kell ragoznom... És hiába lenne veled ott a 18 éves barátnőd, ő sem foghatja (lehet hogy nem is az a típus) egész nap a kezed. De még ha tényleg vigyázna is rád, akkor is 2 lány egyedül egy ilyen helyen...inkább ne.

18/L

2010. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: barátnőmmel nagyon ki akarunk menni egy rockfesztiválra, de nem megyünk, mivel csak mi ketten mennénk, és így nem biztonságos. Ha nincs nagyobb baráti társaság, vagy egy "herceg" az oldaladon (te még várj ezzel 2-3 évet:) inkább hagyjátok ki. Hozzá kell tennem, hogy mi méghozzá elég nagypofájúak vagyunk, de még így se, pedig annyira esz a fene ÁÁÁÁÁ Na mindegy:D

Nincs esetleg fiatalos rokonod, aki kimenne veletek? az úgy szerintem jó lenne (unokatesó,bátty, jófej nagynéni, keresztanya, stb)

2010. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még mindig első vagyokXD

Mi amúgy 18 (Sőt akkor én is már 19 leszek) szóval mindketten 19-ek vagyunk, "vének", de inkább nem kockáztatjuk meg a részeg kandisznókatXD Tisztelet a kivételnek.

2010. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szökj el.
2010. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!