Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Javítható a gitárom?

Javítható a gitárom?

Figyelt kérdés
Újrahúrozás után észrevettem a gitáromon hogy a felsőbb fekvésekben csörög,illetve ha üresen megpengetem akkor is.Bevittem a hangszerboltba,ott azt mondta a fickó hogy valószínűleg az előző vastagabb húrkészlettől meggörbült a nyaka.Miután visszamentem a gitáromért mondta hogy nem tudja megcsinálni mert a nyakpálcát nem tudja sehova sem csavarni,széttörni meg nem akarja.Valakinek nincs esetleg valami tanácsa hogy mit kezdjek vele?Otthon semmiféleképp nem szeretnék hozzányúlni.A fickó azt tanácsolta hogy vigyem fel Pestre megnézetni.Valakinek volt már hasonló problémája?

2015. júl. 27. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el valódi hangszerészhez, valószínűleg csak be kell állítani.
2015. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átmeneti megoldás lehet, hogy meglazítod a húrokat, és az alsó nyereg (csont) alá raksz valamit, ami megemeli, pl. egy hosszabb gyufaszárat, vagy összehajtott papírcsíkot. De ez tényleg csak átmeneti, és a hangzást is befolyásolja.
2015. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak be kell állítani, nincs annak semmi baja. Bár lehe hogy annyira silány a gitárod hogy lehetetlen beállítani...
2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!