Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valaki aki hallgatja a...

Van valaki aki hallgatja a Monstercat által kiadott zenéket? Ki a kedvenc előadótok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kinek mennyire de szerintem az elektronikus zene mostanában nagyon elterjedt de a Monstercat által kiadott zenéket (pár szám kivételével) szinte senki sem szereti. Személy szerint Noisestorm a kedvencem.

#elektronikus zene #Monstercat Media
2015. júl. 25. 01:15
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én is szetetem a Monstercat-et :D A környezetemben még 1 ember hallgatja, és 3 ember van akinek mindig mutatok ilyen zenéket és tetszik nekik.

Most vettem meg a 19. Monstercat albumot FLAC-ba (tömörítetlenbe) és nagyon szeretem.

Nekem Pegboard Nerds a kedvencem <3

2015. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nálam is csak 1 osztálytársam hallgatja velem és általában ő mutat új számokat és én is nagyon szeretem a Pegboard Nerds-t de valahogy nekem Noisestorm jobban bejön... de érdekes hogy nem tőle van a kedvenc számom hanem a kettő közül még mindig nem döntöttem el melyik jobb az Au5 - Snowblind vagy a F.O.O.L - Fairytaler
2015. júl. 26. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, hallgatok onnan pár zenét, főleg Tristam, Braken, Rootkit, Feint (: Kb ennyit
2015. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is hallgatok de senki masrol nem tudok a környezetemben aki hallgatná 😃 pegboard nerds, noissestorm, grabbits a kedvencem :)
2015. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sikeresen le tudtam torrentezni a Mcat összes eddigi albumát. Már harmadik éve hallgatom. Nekem Grant Bowtie a kedvencem.
2016. júl. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is már egy ideje hallgatom őket, körülöttem sokan rossznak tartják. Személy szerint nekem Tristam, Braken, Tokyo Machine, Mr Fijiwiji és Slushii a kedvenceim
2019. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!