Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt (vagy ismer valaki)...

Van itt (vagy ismer valaki) olyan ember (t), aki túl van az 50-en, és rajong az elektronikus zenéért? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Számomra érdekes ez a kérdés.

Nem olyanra gondolok, aki csak berakja háttérzajnak a Petőfi Rádiót, vagy aki ismer 1 Avicii,3 Tiesto, meg 2 Kraftwerk számot, hanem aki minimum napi fél óra-órát önszántából zenehallgatással tölt.


Miket hallgat, milyen műfajt, mióta, család-barát mit szól hozzá, mikor volt utoljára koncerten, stb. Bármi érdekel, amit érdemesnek tartotok elmondani.



2015. júl. 24. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kissé furcsára sikerült a kérdés, de a hülyeséget most hagyjuk.
2015. júl. 24. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Faterom Dj volt a Rave korszakban. Nem kell szerintem mondanom, hány száz órányi Techno, Rave és Hardtrance zenénk van itthon! ;) 1989-2006 ig vette ipari mennyiségben a zenéket. '94 környékén készült Magyarországon lévő kevésbé ismert Techno zenéinek egy részét ők hozták be Németországból.

2008 ban ismerte meg az Uplifting Trance műfajt. Tavalyig nagyon sokat hallgatott olyat, egész addig ameddig meg nem ismerte tőlem a Progressive Trance stílust Vitodito alkotásaival.

Azóta is a kocsiban is Melodic Progi megy, munkahelyén is azt hallgat.

Itthon is szokta hallgatni, és igazából senkinek nincs vele baja. Én am Psytrance et, Future Garage, Techno, és J zenéket hallgatok. Szóval nekem sincs vele bajom. ;)

Várunk pár évet és 50 felett lesz! xD

2015. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerek
2023. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!