Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell pengetni a Tankcsa...

Hogyan kell pengetni a Tankcsapda: Egyszerű dal című számot?

Figyelt kérdés
Nem az intróra gondolok amit már gondolom mindenki látott. Arra vagyok kíváncsi, hogy pl gtab írja, hogy Em,G,D,G, de azt nem, hogy hogyan pengessem. Bocsánat ha ez hülyeségnek számít, de egyedül tanulok gitározni.

2015. júl. 21. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

igen, sajnos hülye kérdés. épp ezért nem szabad egyedül hangszeren tanulni, mert ilyen magától értetődő ostobaságokra fogsz koncentrálni a lényegi dolgok helyett. sajnálom, de ez az igazság :(


arról már nem is beszélve, hogy e-moll, G-dúr, D-dúr, G-dúr, ez így ebben a sorrendben nem is szerepel abban a nótában (ami amúgy a nirvana polly-jának lenyúlása, és már az sem volt eredeti).

2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Em le le

G le-fel

D le-fel

C/g fel-fel-le- fel

Ref.

C le-le-fel-fel-lw -fel

D le-le-fel-fel-le-fel

[link]

2015. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért Pollye re hasonlit mert a kurt cubai rol szol. Nirvana sok dalában érzödik hogy drogozott mert vannsk benne furcsaságok


Meg az a srác, akit már te is láttál,

És tudtam jól, utálja magát,

De mégse hittem volna, hogy a végén

Előveszi a pisztolyát."

2015. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!