Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számot keresek! Ki tud segíteni?

Számot keresek! Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Edzésen megy mindig egy szám, senki, még az edző se tudja, mi az, pedig minden órára azt hozza... nagyon tetszik, de ugye sajnos a szövegből nem sokat értek, mert közben munka van...


Szóval annyit értek belőle, hogy "don't you wanna [...] now? Can you feel [me?] now?"


Nő énekli, "suttogósan", azaz olyan elmosott énekhang van végig, a szám maga pörgős pop - nagyon olyan, mint a most divatos számok, és a barátnőm szerint a Rádió 1 nagyon sokszor adja is.

A top50-en nem találtam, légyszi, szánjatok meg.


Köszi!



2015. júl. 20. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a barátnőm "moonlight"-nak érti a sorok végét... akár az is lehet
2015. júl. 20. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:

LeAnn Rimes : Cant Fight The Moonlight


Legalábbis én erre gondolok. Egyik kedvencem, régi nagy sláger, a Sakáltanya című film legfőbb betétdala. Nem tudom, ez az a szám-e?

2015. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, azt ismerem. Ez mostani sláger, állandóan nyomják a Rádió 1-en, állítólag. Avicii-re gondoltam először, olyan a stílusa.

Azért köszönöm a tippet! :)

2015. júl. 21. 09:47
 4/4 anonim válasza:
Töltsd le a telefonodra a shazam alkalmazást! :) És megtudod nézni mi a szám címe.
2015. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!