Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet az előadója ennek a...

Mi lehet az előadója ennek a zenének?

Figyelt kérdés

Misery a szám címe, rock-metal műfaj(én a kettőt egynek vettem mindigis, bocs, de nemtudom megkülönböztetni a kettőt, nemhogy még a metalt külön ágakra vegyem).

Googlén rákerestem már mindenhogyan, youtubeon is, beírtam lyricsből valamennyit, a szám címét is beírtam, hozzáírva, hogy official music video, mert emlékszem, hogy van klipje, valami nő menekül benne egy kövér, fehér trikós férfi elől, vagy mi.

A dallama a fejemben van, csak nemtudom azt hogy írjam le.

A dalszövegből ilyenek jutnak eszembe:

refrén előtt: come to me in my dreams, in the dark i scream your name, close my eyes, a refrénből:misery ...tonight, to the sky(vagy hasonló), a legutolsó szöveg meg my misery, come to me.

Viszonylag új bandáról van szó elvileg, pár éve hallgattam.

Elnézést kérek mindnkitől, amiért zavarosnak tűnik, de szerintem aki ismeri, az egyből tudni fogja.Amúgy szerintem nem egy nagy valami, de már pár napja valamiért a fejemben van.


2015. júl. 20. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Böngéssz, nekem most nincs rá időm :)

2015. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á, nem lett meg.
2015. júl. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!