Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor megint új énekese...

Most akkor megint új énekese van a Ghost BC nevű együttesnek?

Figyelt kérdés
vagy hogyan működik náluk ez a Papa Emeritus rendszer? :D és az új számukat, a Cirice-t már az új énekes énekli?
2015. júl. 12. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én se tudom hogy van ez, de a Ciricét az új énekes énekli az biztos :D
2015. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :)) Pedig nagyon hasonlít a hangja az elődjéhez :D :D Na mindegy, azt hittem, jobban utána kell járnom a dolgoknak :D
2015. júl. 13. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Na most azóta utána olvastam, és mind a 3 más személy. Papa emeritus I és II 2012 december 15-én a koncerten voltak együt láthatók, ahol a Papa I elbúcsúzott. [link]

A Papa Emeritus II es III pedig a 2015. junius 3. koncerten voltak együt ahol szinten elbúcsúzott az előző Papa a rajongóktól. Amkor elbúcsúznak, mindig a Genesist játszák. [link] ( bocsi ezen nem latszik olyan jól)

2015. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ :))))
2015. júl. 26. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a francba lehet elhinni, hogy cserélgetik az énekeseket, amikor tisztán lehet hallani, hogy mind a 3 albumon teljesen ugyanolyan hangja van az énekesnek... Szóval egy személyről van szó, csak a ruhája változott az évek során. Tobias Forge a neve egyébként, de már 1 éve lehet tudni a személyazonosságát. Elég durva esetek lehettek, ha azok után sem esett le, hogy egy személyről van szó, amikor azt mondták hogy Emeritus III. Emeritus II. 3 hónappal fiatalabb öccse.
2015. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké akkor ezt mivel magyarázod?


[link]


[link]


mert nyugodtan kövezz meg kedves utolsó válaszoló, de szerintem egyáltalán nem hasonlít egymásra a két személy


https://www.youtube.com/watch?v=CPCdOtOxdyM

2015. aug. 14. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha az előbb kicsit lekezelő voltam, de nem voltam jó hangulatomban. :D


És igen, van erre is magyarázat. :)

Abban a videóban is látszik, amit te linkeltél, de küldök egy másikat is.

https://www.youtube.com/watch?v=woE4lBE615I


2:15-től nézd. Tökéletesen látszik, hogy ez is csak egy maszk. Nézd meg a száját. Alig mozog, pedig artikulál rendesen. Na meg a bőre is elég természetellenes. Kommentekben is írják, hogy csak maszk, ha nem hiszel nekem. :)

Az énekes pedig tényleg Tobias Forge mind a 3 albumon. Nergal, a Behemoth együttes frontembere leplezte le még 1 évvel ezelőtt. Feltöltött egy fotót instagrammra, ahol Tobias-szal pózol, és megjelölte őt a képen, mint Papa Emeritus.

Ha még ez sem elég akkor nézd meg ezt:

[link]


Tobias Forge facebook oldala. Először nem voltam benne biztos, hogy igazi, de az, mivel sok képet rak fel magáról. És láss csodát, mindenhol Ghost van az oldalán. :)


https://www.youtube.com/watch?v=qw46NrTGhWE


Ez a videó, pedig ne tévesszen meg. Ezt ügyesen megoldották, de ha figyelsz észrevehető a csel. A lényeg, hogy amint elkezdték játszani a Genesis-t Emeritus I. gyorsan lement a színpadról, levette a ruháját, és felvette helyette valaki más. Ezzel meg is voltak, mire a Genesis végéhez értek. Ekkor kiállt a színpadra Emeritus I. (a kamus, aki csak felvette a ruhát) közben pedig az igazi énekes átöltözött és felvette Emeritus II. ruháját. A Genesis végén pedig egyszerűen csak átadta Emeritus II-nek a mikrofont, meghajolt előtte és lement a színpadról. Nem is szólalt meg, nem véletlenül. Pedig ez teljesen logikátlan. Ha távoznál egy zenekarból ahol éveket töltöttél el, biztos hogy nem szó nélkül távoznál a színpadról. De ha megszólalt volna, akkor lebuktak volna, ez nyilvánvaló. :)

Ha még mindig nem hiszel nekem, akkor menj és böngéssz 1-2 metál zenével foglalkozó hírportált. Pl. shockmagazin, hammerworld, blabbermouth, metalsucks. Mindegyiken írják, hogy 1 énekesük van, aki Tobias Forge. Sosem cserélték le.


És akkor végül következzék az utolsó bizonyíték:

https://www.youtube.com/watch?v=7vrVxBIBzQQ


Ennek a zenekarnak is Tobias Forge az énekese. Látszik a képen is, illetve a facebook oldalán is szokott ettől a zenekartól számokat megosztani.

És itt is olyan hangja van mint a Ghost-ban. :)


Most már elhiszed?

2015. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hosszú kifejtét, sokat segítettél vele :) Most már elhiszem :)
2015. aug. 15. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!