Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Fallng In...

Mi a véleményetek a Fallng In Reverse-ről?

Figyelt kérdés

Mi tetszik/nem tetszik benne? + Milyen ez a szám?

[link]



2015. júl. 8. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

unalmas


leginkább, hogy nagyon sablonos, primitív és zavaróan nagy hangsúlyt fektetnek az imázsra


unalmas, a klippel együtt kicsit vicces

2015. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A Falling in Reverseről nagyon sok jó véleményem van. Az énekesnek, Ronnienak szenzációs hangja van, szerintem még Fredy Mercurynál is jobb! Ami nagy szó! Zseniális zenét tudnak összedobni vagyis inkább úgy fogalmaznék hogy mindenképp eltérőt, különlegesebbet, mint a többiek. A dalszövegek nem túl jók, de el kell nézni Ronnietól, hiszen, ha az életrajzát átböngészed nem is kell csodálkozni. Az eleve szuper számaikat megspékelik mindig egy zseniális gitár szólóval, amit Jacky Vincent lazán lezavar. Ronnie jól tud screamelni, rappelni, énekelni, Jacky zseniálisan tud gitározni, a többiek pedig szintén tehetségesek, úgyhogy szerintem ők egy igen megnyerő együttes! Ha tőlük ajánlanék egy számot, akkor nem az Alonet mondanám, de nekem ez is fel van írva a bakancslistámra, úgyhogy mint minden más számuk ez is nagyon tetszik!
2015. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Imádom ezt a számot tőlük de a mostani kedvencem a nem régi Popular Monster


Ronnie háttértörténete tényleg nagyon szomorú és én is imádom a hangját.


Meghatározó szerepet tölt be az életemben mert a számaiban is úgy fogalmazza meg az érzéseit amit én így nem tudtam volna kifejezni. Nagyon szeretem.


Az egy kis bónusz hogy van egy lánya mert még érzőbb lélekként fogom fel őt és védelmező számomra.


Nekem nimcsen apám az én életemben ő az apafigura és ezt a szerepet akaratlanul is betöltötte😌

2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!