Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen oldalról tudnék Metalli...

Milyen oldalról tudnék MetallicA zongora kottát szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos gitározni nem tudok csak zongorázni tanultam,de nagyon szeretem a MetallicA-t és jó lenne tudni lejátszani 1-2 számot. Ennek a számnak kéne főképp a kottája: The Day That Never Comes. Köszöntem!
2010. márc. 3. 19:34
 1/6 anonim válasza:

A Metallica triangulum és cimbalom kották mellett közvetlenül megtalálod.


...nem akarsz inkább olyan hangszerről kottát, ami VAN az adott zenekarban...?

2010. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj hát aztán írtó humorosnak képzelheted magad :) sokan játszák zongorán nem tudom miért kell csak azért beszólni mert olyan szánalmas egy féreg wagyok, hogy nem tudok gitározni...elég unalmas egy életed lehet, hogy még wan időd ilyen fos kommenteket küldeni, tudlak sajnálni :) kíwánom ha te kérsz segítséget kapjál ugyanilyen lelkes wálaszokat :) towábbi szép életet és könyörgöm ne szaporodj!
2010. márc. 4. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
ajánlom figyelmedbe az ultimate-guitar.com nevű oldalat, itt egy rahedli kotta van. ha gondolod megszerezheted a guitar pro nevű programot, amelyhez a már említett oldalon tölthetsz le .gp fájlokat. a nevétől ne ilyedj meg,mutatja a kottát, még az is, hogy pl szintetizátoron hogy kell játszani.
2010. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2010. márc. 4. 22:01
 5/6 anonim válasza:

Sikerült megtalálnod?

Én sajnos csak gitárra találtam meg, zongorakottát nem...


Előre is köszi!

2010. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert a guitar pro-n be lehet állítani, hogy zongorán mutassa a hangokat.
2010. dec. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!