Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A death metal hörgést hogyan...

A death metal hörgést hogyan kell megtanulni?

Figyelt kérdés

Sok oldalt, videót néztem már meg, de konkrét dolgokat alig találtam...

Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi. Tanár nélkül, otthon is el lehet sajátítnai?

Első próbálkozások után kicsit mindenkinek fáj a torka, vagy csak akkor, ha rosszul csinálja? Tejet tényleg (és miért) nem szabad inni? (-nem magyar oldalon láttam).

Éneklésben elég kevés tapasztalatom van, ezért lennék kíváncsi, hogy mások hogyan tanulták meg, mennyi idő alatt, mire érdemes figyelni... Nem akarom csak úgy elkezdeni, nehogy nagyobb baj legyen belőle.



2015. júl. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Magam is foglalkoztam death metal/ deathcore vokálozással, másfél éve csinálom magamtól, nem egy könnyű dolog, nem tíz perc megtanulni, ugyanis edzened kell a false chordjaidra is (hangszalagok, melyeket hétköznapi ember nem használ), linkelek egy videót az egyik coveremről, inkább ilyen suttogós technikával csinálom, de azért sokat fejlődtem másfél év alatt idáig
2015. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok, íme a coverem, amúgy 17F


[link]

2015. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!