Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy klipet,2005 vagy...

Keresek egy klipet,2005 vagy 2007-es évekbe mehetett a Viva tv-n?

Figyelt kérdés
Mindenképpen férfi az énekes, a klipben magas és vékony, volt nála egy mikrofon, amiből kilógott a zsinór, egy ilyen hosszú zsinór. A kisugárzása kicsit emlékeztet Mikára, de tuti, hogy nem ő énekli! Na ettől eltekintve szerintem nem egy vidám számról van szó, illetve a klip színe szerintem fekete fehér. Valamin mozgott a kamera, valami olyan gépen, ami hasonlít egy kisebb hullámvasúthoz! Tehát valami ilyesmire volt rátéve a kamera, és emlékszem, hogy néha elfordította az énekes a kamerát. Remélem akad olyan, akinek beugrik, mert nagyon jó, fülbemászó szám volt! :)

2015. jún. 24. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Abban nem vagyok teljesen biztos, hogy nem vidám szám volt-e. Gőzöm sincs, csak tippelgetek. :D
2015. jún. 24. 16:59
 2/4 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RSNmgE6L8AU ez lehet az?

mondjuk ebben nincs olyan,hogy mozog a kamera..

2015. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D vicces, hogy ennek a bandának tényleg van egy olyan száma, amiben egy hullámvasútszerű valamin mozog a kamera, de nem ez az hanem ez [link]
2015. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen, köszi szépen!!! Mikor megnéztem az első videót, már készültem írni, hogy nagyon hasonlít a srác arra a srácra. XD
2015. jún. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!