Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene volt? A viván...

Melyik zene volt? A viván hallottam ilyen pánsípos zene volt kicsit olyan szigeti zenére hasonlított.

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a rák az a szigeti zene?
2015. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akinek szélesebb látóköre van az tudja.Várom a további válaszokat:)
2015. jún. 21. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

még egyszer megkérdezném, hogy mi a rákot értesz szigeti zene alatt? ugyanis ez a kifejezés baromság. biztos nem elég széles a látóköröm, de zenei tanulmányaimra visszaemlékezvén nem emlékszem olyanra, hogy a szigeteknek saját zenei hagyományai lennének. pontosabban, szigetcsoportonként eltérőek. óceániában például a polinéz népzene dominál, a zöld-foki szigeteken a portugal fado. ausztráliában aboriginal folklór van, annak sajátos zenéjével, a karib-térség szigetein, dominikában és jamaikán afrokarib, kubában pedig afrokubán.

csak hogy tudd, ezek közül egyik kultúra sem alapszik pánsípra. a pánsíp ugyanis athénban jelent meg, manapság pedig közép-amerikában a legelterjedtebb a vándor indiánbandák körében. közép-amerikában milyen sziget van te szerencsétlen?

2015. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pánsípos zene volt, a viván hallottam.Megtudod mondani melyik volt?:)
2015. jún. 21. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9Sc-ir2UwGU


Amúgy nézz körül Kygo zenéi között, nem tudom, mi megy most a tv-ben, és az ő számaiban sokszor van pánsíp.

2015. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben:)köszönöm szépen:D
2015. jún. 21. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!