Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Kárpátia zenekar...

Szerintetek a Kárpátia zenekar mennyire gondolja komolyan amit énekel?

Figyelt kérdés

A számaik tartalma(inkább a saját számok)csupán a szórakoztatást szolgálják vagy őszínte komoly gondolatokat rejtenek? Ha az utóbbi akkor gondolom az átdolgozottakkal is azonosulnak. Ha pedig az első alternatíva abban az esetben kicsit csalódok.

Őszínte véleményeket!


2010. febr. 28. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Eléggé meglepődnék, ha bárki is olyan primitív lenne, hogy ilyen szövegeket komolyan gondol. Mivel ha komolynak is szánják, akkor sem mondaná egy normális ember, hogy komolyan lehet őket venni. Szóval kevésbé lenne szánalmas, ha csak szórakoztatnának. Mondjuk én erre is tippelek. Tudják mivel kell felkelteni az emberek figyelmét.
2010. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Egy szó: pénz.
2010. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem. Bár azt nehezen hinném hogy csupán önzőség az egész.
2010. febr. 28. 18:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem önzőség, PÉNZ! A "hazudtunkreggeldélbeneste" országában ez az eladható. Sajnos voltam koncertjükön (nem miattuk mentem oda), és az a "Gyurcsány takarodj" üvöltözés gyomorforgató volt, még ha egyet is értek.
2010. márc. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem. Én nem ismerem az énekest és a többi tagot se. De minden esetre erre a zenére alszok el minden este. Minden számmal azonosulok.
2010. márc. 3. 19:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi baj, ki fogod nőni, hidd el.

Egyébként, ha kultúrált és igényes magyar érzésű zenét akarsz hallgatni, akkor ajánlom az Ismerős arcokat.

2010. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt hogy érted hogy kinövöm?


Az ismerősöknek utána nézek köszi hogy ajánlottad.

2010. márc. 4. 07:22
 8/17 anonim ***** válasza:
hát öcsém is nagy kárpátiás volt, de mostmár betöltötte a 15-öt, és teljesen elhagyta hála istennek:)
2010. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerem a tagokat személyesen.Már bocs,de nem pénz,mert minden tagnak van munkája a koncertezés mellett,ezért zenélnek csak pénteken,szombaton,meg esetleg vasárnap.Komolyan gondolják,mint nagyon sok magyar ember,aki eljár a koncertekre.Nem csak szórakoztatás,,őszinte,komoly gondolatok.
2010. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ha gondolod leírhatnád mélyebben is hogy mennyire illetve hogy hogyan viszonyulnak ehez az egészhez.
2010. máj. 4. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!