Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyes fiatalok tényleg ízlés...

Egyes fiatalok tényleg ízlés nélkül hallgatnak mindig ugyanolyan zenét?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy akárhova csak megyek, ha fiataloknál (16-18 év körüliek) zene megy, szinte csak mindig ugyanazokat hallom. Csak azt tudnám, ez nekik idő után hogy nem válik sohase unalmassá.. Meghogy csak én vagyok az aki pont azokat nem bírja elviselni a sok közül. Egyébként szerintem külföldi néger rappet, meg ilyen electrohouse, bigroom houseféle izéket nyomatnak fel mindig, akárhol amikor csak akarják. De hogy mindig csak ugyanazokat. Vagy talán lehetséges hogy én tévedek, biztos mindenkinek ugyanaz a zenei ízlése netalán?

2015. jún. 12. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
közül?*
2015. jún. 12. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden kornak megvannak a slágerei...


Anno a különféle hair-metal és hard-rock bandák nótai csorogtak ugyanígy a csapból is, ha lett volna abban az időben iphone ugyanúgy, mint most ugyanazok a számok lettek volna mindenkién...

2015. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi köze az Iphone-nak az egészhez?
2015. jún. 12. 22:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt csak azt nem értem, hogy a zenét amit ők hallgatnak, élvezik is? vagy csak hallgatják mert hallgatják, a többivel együtt.
2015. jún. 12. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

csak mondtam egy random eszközt, amiről a fiatalok általában zenét hallgatnak


nyilván élvezik, te hallgatnál olyan zenét, amit nem élvezel?

2015. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!