Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan fiatalok, akik egyáltalán nem hallgatnak elektronikus zenét, mert nem szeretik?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok. Mindenféle hangszeres zenét szoktam hallgatni: rockot, metált, jazzt, néha komolyzenét is. De elektronikusat soha, aminek nagyon egyszerű oka van: nem szeretem őket, mert irritál az elektronikus rezonálás hangja és utálom a monoton dübörgést. A legtöbb hasonló korú ismerősöm viszont sajnos csak elektronikus zenét hallgat és furcsán néznek rám, amiért én nem. Más is van hasonló helyzetben?
2015. jún. 11. 14:29
 1/3 -Igazmondó- ***** válasza:
Nálam ez nagyon változó. Főként metálos vagyok, de mégis néha olyan hangulatomban vagyok, hogy az elektronikus jobban felpörget. Hangulatomtól függ teljesen. Tanuláshoz a klasszikust választom általában, vagy valamilyen melodic dubstepet. Ha edzek, vagy futok, akkor a metál az alap, nagyon ritkán elektronikus. Ha rajzolok akkor valamiért jobban bírom az elektronikust. Persze ez még társaság függő is, meg helyszín. Ahol élek több szórakozóhelynek saját zene stílusa van. Van régi stílusú rock bár, oda szeretek járni, vagy full elektronikus vizipipázó, oda annyira nem :P Azért vonz az elektronikus zene, mivel ezt elektronikát tanulok és az elektronikus gitár az elektronikus, attól függetlenül klasszikus gitárom van, de nagyon szeretem az elektronikus gitár hangját. Továbbá a szintim is elektronikus, de imádom a zongora sajátos csodás hangját. Na ennyit erről a kis monológról :D
2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk. Nagy ritkán rám jön, hogy hallgatnék mondjuk Techno vagy más elektronikus számokat, de ez leginkább az emlékek miatt van, mivel régebben a baráti köröm jelentős része Hardstyle, D'n'B, és Dubstep mániás volt. De magát a stílust sosem szerettem igazán. Leginkább a rock és a metál áll közel a szívemhez, de néha rám jön a komolyzene, vagy épp az opera mánia.
2015. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak bőven ne aggódj :) mindenkinek más zene tettszik nem vagy te különc mert más az ízlésed.
2015. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!