Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apu nem enged, mért?

Apu nem enged, mért?

Figyelt kérdés

Nos... 15 éves fiú vagyok... Ma megkérdeztem aput,hogy ott aludhatok-e haveromnál... Igazából bulizni mennék,Anyu tudja is,voltam már párszor... Apunak mindig azt mondtam hogy haveromnál alszom. Nem hiszem h elmondta neki valaki,mert kérdeztem hogy haveromnál aludhatok-e,erre leordította a fejem,hogy nem,és senki nem jöhet ide aludni.. Kérdeztem mi az indoka,mondtam hogy javítottam már.. De nem volt nyomos érve,pedig apám elmodja ha van valami... Teljesen érthetetlen,1 éves még kb minden nyáron,meg sokszor hétvégén is ott aludhattam másnál...


Valaki segítsen... Egyébként szerintem attól fél,hogy fűvezzek vagy ilyesmi,de én bármikor elmennék vele vérvizsgálatra csak hogy megnyugodjon,de ezt sem hozza szóba...


2010. febr. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ennek semmi köze a zenéhez.
2010. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet a haverod meleg azért nem enged! xD
2010. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nag vicces srác vagy teis ;)
2010. febr. 27. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Most erre komolyan választ vársz?

Senki sem fog tudni segíteni innen.

Max. ha megkérdezed apádat.

2010. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!