Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják ennyien az emo...

Miért utálják ennyien az emo zenekarokat? Tokio Hotel-t például

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert menedzserek által felfuttatott zenekarok. Ennyi idősen még semmit nem tudhattak csak a maguk erejéből felmutatni, csak úgy, ha valaki pénzeli őket. Üzleti fogás. Persze biztos fárasztó napi x órát próbálni, meg koncerteket nyomni, de ez más, hiteles zenekaroknál is igaz, akik ráadásul keményen megdolgoztak azért, hogy felléphessenek, ismertté válljanak.
2008. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nekik bejött...híresek lettek!! Ebbe nincs semmi rossz,minden zenész azt szeretné!!Azt hogy hogyan jutottak el idáig az másodlagos!Jó volt a menedzser és van rá igény!!
2008. aug. 31. 15:18
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem egészen követendő példát állítanak a fiatalok elé. Sajnos sok fiatalt meg lehet bolondítani ezzel az iránnyal, de ne haragudj, ha a fiam elkezdene több sminket használni mint én, alapvetően nem lehetne megkülönböztetni egy lánytól, nyávogna, lányosan riszálná magát, hát megbocsáss de nem biztos, hogy nem törölném képen. Akkor inkább legyen tarajos fullra varrt és pierciengelt punk. Szóval alapvetően nem a zenével van baj, hanem A "kultúrával" amit közvetítenek.
2008. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
De miért lenne másodlagos? Ettől egy zenekar elveszíti a hitelét, hiszen nem a maguk erejéből jutottak el idáig. Persze, hogy minden zenekar híres akar lenni, de a hírnevet az érdemli meg, aki tesz érte valamit. Egy ilyen összeválogatott tagokból álló, pénzzel felfuttatott zenekar nem lehet tartósan népszerű, mert egyszerűen nincs bennük annyi tartalom.
2008. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

jah és ha jól tudom a tokio hotel nem emo zenekar sem a No thanx

és mert a fiuk öltözködjenek úgy mint a fiuk a lányok meg úgy mint a lányok

2008. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azért sem szeretik őket, mert nem képviselnek értéket. Miért kell magukat ilyen borzalmasan kikenni?Valaki-nagyon sok pénzért kitalálta, hogy ez az emo-és mostmár ezt a tinédzserek körében illik követni, ez a trendi irányvonal. Szerintem 2 év múlva, már azt sem fogjuk tudni kik ezek. Addigra egy másik okos ember-sok-sok pénzért újabb trendi irányvonalat talál ki.
2008. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Valamit utálni kell... Miért utálják annyian XY rock / metal / pop / folk zenekart? Én részemről azért utálom a NoThx-et, mert rühellem a zenéjüket. A THt csak nem kedvelem. My Chemical Romance is állítólag EMO, őket viszont bírom (valahogy a TH meg NoThx annyira hiteles, mint a 10éves kölykök akik arról szövegelnek éneknek titulálva, hogy éjszakára rendőrnőt akarnak)
2008. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
értem.....köszi a véleményeket!!!
2008. szept. 9. 11:28
 9/16 anonim válasza:
10%
kezdjük azzal,hogy a TH nem emo!
2008. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Figyelmedbe ajánlanám hogy a Tokio Hotel, NEM EMO s zenekar!!! Bill öltözködési szílusa hasonlt egy EMÓs éhoz, de sem Ő sem a banda, NEM EMOs!!!

És azért utálják őket, mert nem ismerik! És kinézet alapjén ítélnek! Azt mondják Bill re is Hogy meleg, meg hát ha már ő akkor a többi is... Vannak ilyen bunkók. Sajnos. Ezt is figyelembe kell venni. :( És ismételten kiemelném hogy a Tokio Hotel NEM EMOsBanda!!!

2009. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!