Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket nem zavar?

Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint nagyon zavar, hogyha valaki felvesz egy bandás logós pólót, úgy hogy 3 számot se tudna felsorolni őket, sőt volt olyan, hogy a suliban az egyik csajon Ramones-os póló volt és megkérdeztem tőle, hogy tudja-e mi van a pólóján és annyit se tudott, hogy a Ramones egy együttes volt...Én nagyon szeretem a Ramones-t és vagy legalább 20 számukat fújom kívülről és az ilyen sok divat majom miatt ha van rajtam egy Ramones-os póló már én érzem magam kellemetlenül, mert nem akarok én is divat majomnak tűnni. Persze ugyan úgy felveszem, mert én tényleg szeretem őket, de azok akik divatból hordják nagyon idegesítőek.

22/L



2015. máj. 30. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Azokat én se nagyon értem, akik divatból veszik fel.

De nem csak azért vehet fel valaki valamit, mert annyira ki akarja fejezni a rajongását.

Én egy kicsit a grunge-dzsal vagyok így: a hozzá kötődő öltözködés és képzőművészet sokkal jobban bejön, mint a zene.

Vagy például nagyon szeretem a motoros képeket, plakátokat, pedig soha életemben nem motoroztam, nem is tervezek. Egyszerűen jól néznek ki.

2015. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább az zavarjon hogy igénytelen emberek vannak. Felőlem hordhat bármit csak tiszta legyen. Amúgy meg a mai fiatalságot nem érdekli semmi csak divatos legyen meg menő.

Mivel 22 éves vagyok én is csak fiú, így azért tudom hogy még jó pár éve nem volt ilyen lehetőség hogy ennyi zenekaros meg együtteses póló legyen. Most meg már netről rendeld és másnap ott van. Változik a világ és úgy veszem észre manapság a zenei ízlés alapján ismerkednek... lásd a sok koncerten szövődnek szerelmek.

2015. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2015. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dede, ismeerős.

Engem is bosszant.

És gáz.

2015. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek a nagy zene-rajongók...


ha "divat" a kedvenc bandád az a baj, ha senki sem ismeri az a baj :D

2015. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!