Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitár...

Milyen elektromos gitár erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Maximum 35.000Ft-ot (plusz minusz 1000ft) szeretnék rááldozni. Csak gyakorlásra kéne, (nem koncertekre meg ilyesmi) egy Harley Benton L-1000 VB gitár mellé. Melyik lenne a legjobb választás ebben az árkategóriában?


Amiket legjobban tetszenek:

Marshall MG15CF

Orange Crush PIX12L

Orange Crush PIX20L

Harley Benton HB-20R


Nem tudom melyik lenne a legjobb választás :(



2015. máj. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hoyg melyik biztos nem, az pedig a Harley Benton. Az MG Marshalloknak sokak szerint elég 'műanyag' hangja van, én próbáltam, szerintem nem rossz. Valószínűleg az Orange-ot választanám, nemrég poénból próbáltam ki, amikor hangszerboltban voltban, és kellemesne csalódtam, a tisztái kifejezetten szépek, és a torzított hangzásais elég tökös ahhoz képest,amit egy ilyen kis tranyós kombótól várna az ember. De neked kell döntened, elzarándokolsz hangszerbolt(ok)ba,és kipróbálod, mindenképpen érdemes meghallgatni, lehetőleg a saját gitároddal vagy ahhoz hasonlóval hogyan szólnak.
2015. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nekem is az Orange PIX20L tetszik legjobban, de sajnos egyik boltba se kapható ami a közelemben van :(

2015. máj. 21. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Harley Benotn felejtős, Marshall is! ( Mondom én aki csak Marsallon játszik:DD ) Az MG széria a legnagyobb kapufa! Orange még egész használhatónak tűnik!
2015. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az MG szerintem sem olyan rossz... nem jó, ez igaz, de egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek beállítják, ki lehet belőle hozni szép hangzásokat, gyakorlásra meg szinte több is, mint jó. A felsoroltak közül vagy az MG Marshall, vagy az Orange.
2015. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nincs itt olyan akinek van valami ilyesmi Orange erősítője?

2015. máj. 21. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsen, de egy haveromnak Tiny Terrorja van, azon többször játszottam, és nagyon tetszik, bár nem nagyon lehet egy kalap alá venni a Crush-al, mert az kicsi fullcsöves fej, ez meg egy tranyós kombó, bár annak szerintem elég jó :)
2015. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!